UWAGA!

Przed turniejem w Ołomuńcu (piłka ręczna)

Po udanym starcie w międzynarodowym turnieju piłki ręcznej w Ciechanowie, gdzie drużyna Startu Elbląg zajęła drugie miejsce, poprzeczka sprawdzianów formy zawodniczek idzie zdecydowanie w górę. Od piątku do niedzieli Start będzie rozgrywał turniej w czeskim Ołomuńcu.

Do Ołomuńca elblążanki wyjeżdżają autokarem wczesnym rankiem w czwartek. W zespole zabraknie rozgrywającej Anny Lisowskiej, która podczas meczu z Piotrcovią w Ciechanowie doznała skręcenia stawu skokowego lewej nogi. Zawodniczka przez trzy tygodnie będzie przechodziła rekonwalescencję, a to oznacza, że nie zagra w premierze sezonu z gdyńskim Łączpolem. Wróciła natomiast do drużyny po kontuzji rozgrywająca Justyna Stelina, która pojedzie do Czech.
     Udział w turnieju w Ołomuńcu awizują czołowe drużyny z Niemiec, Słowacji i Czech. Z Polski, obok Startu Elbląg, zagra Sośnica Gliwice, która pomimo awansu do ekstraklasy zrezygnowała z udziału w tych rozgrywkach. Niemieckie zespoły to S.C. Markranstadt i Thuringer HC, Czechy reprezentują mistrzynie tego kraju DHD Zora Ołomuniec, a Słowację mistrzowska drużyna Iuventa Michalowce.
     Zapowiada się więc ciekawe i mocne granie dla przygotowującej się do rozgrywek ligowych drużyny Startu. Trener Andrzej Drużkowski już tradycyjnie przy takich sprawdzianach stawia przede wszystkim na wyborną okazję do coraz lepszego zgrywania wszystkich formacji zespołu. A wyniki powinny przyjść w sezonie ligowym, bo to jest podstawowy cel obecnych przygotowań.
     My życzymy piłkarkom szerokiej drogi do Czech i z powrotem, a także satysfakcji w rozegranych bez kontuzji meczach.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama