UWAGA!

Przerwane zawody w Bydgoszczy (karate)

Podobnie jak przed rokiem, o tej porze w Bydgoszczy zaplanowano dwudniowe Międzynarodowe Mistrzostwa Karate WKF Central Europe Open 2010. Sportową rywalizację po sobotnich walkach przerwano z powodu tragedii pod Smoleńskiem.

– Wiadomość o katastrofie prezydenckiego samolotu dotarła do nas w chwili, gdy już rozgrywano zawody – informuje Jan Zamojcin, trener karateków elbląskiego Andrexu. – Postanowiono dokończyć sobotnie konkurencje, bo były już w fazie rywalizacji o medale, a równocześnie odwołano zawody niedzielne. Wszyscy zawodnicy, działacze łączą się w żałobie z rodzinami ofiar katastrofy. Polska po raz drugi w historii na smoleńskiej ziemi straciła kwiat inteligencji, w tym prezydencką parę. Dla nas wszystkich to olbrzymia tragedia.
       Do Bydgoszczy z elbląskiego Andrexu pojechali: Tomasz Dolega, Wiktor Murawski, Bartosz Tworkowski, Sylwia Misiak, Aleksander Kuta i Patryk Hassa. Brązowy medal w kumite indywidualnym w wadze – 63 kg dla Andrexu wywalczył Bartosz Tworkowski. Czwarte miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Tomasz Dolega , Sylwia Misia i Patryk Hassa.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama