UWAGA!

Przeworska piąta w wieloboju (łyżwiarstwo szybkie)

Warunki atmosferyczne sprawiły, że mistrzostwa Polski w wieloboju w łyżwiarstwie na długim torze przeniesiono z Sanoka do Warszawy. Dobrze pojechały obie reprezentantki z elbląskiego Orła.

W sobotę rozegrano dwa biegi. Ewelina Przeworska na dystansie 500 m z czasem 44,44 s. zajęła piąte miejsce, a Marta Wróbel była 12. z czasem 46,94 s. W biegu na 3000 m Przeworska zajęła siódme miejsce (4:54,52 min), a Wróbel była jedenasta (5:07,67 min). W niedzielę na dystansie 1500 m Ewelina zajęła piąta lokatę (2:20,31 min), a Marta była czternasta (2:31,30 min). Po przeliczeniu czasów na punkty wielobojowe, Ewelina Przeworska zajęła 5. miejsce w mistrzostwach, a Marta Wróbel ukończyła zawody na miejscu 12.
     - Był to dobry dla moich zawodniczek łyżwiarski finał tegorocznego sezonu - mówi Roman Rycke, trener panczenistek Orła. - Obie pojechały na miarę swoich możliwości, a Ewelina ma dodatkową satysfakcję, bo wygrała z rywalkami, z którymi dotychczas przegrywała. W dodatkowym, grupowym biegu na 4 km, Przeworska zajęła trzecie miejsce. Po zawodach jedzie do Krakowa, gdzie studiuje. Czeka ją tam ogrom pracy w indywidualnym toku studiów i egzaminy - dodaje szkoleniowiec.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama