UWAGA!

Przyjdź i zobacz jak tańczą

Elbląg, Przyjdź i zobacz jak tańczą

Już za dwa tygodnie do Elbląga przyjadą pary tańca towarzyskiego z całej Polski, by wziąć udział w ogólnopolskich zawodach tanecznych. Na sali sportowej CSE „Światowid” zaprezentują się tancerze znajdujący się na różnych poziomach zaawansowania tanecznego od maluchów po pary młodzieżowe.

Jantar, turniej tańca towarzyskiego, który na stałe wpisał się do ogólnopolskiego kalendarza imprez tanecznych odbędzie się 27 kwietnia 2014 (niedziela). Zawody podzielone są na trzy bloki a cała impreza rozpocznie się o godz. 11.00.
       - Kto raz uczestniczył w takich zawodach na żywo, złapie bakcyla – mówią organizatorzy – ta magia strojów, fryzur, makijaży, świateł oraz wdzięk i elegancja tancerzy przyciąga.
       Jedni zafascynowani są dostojnością a jednocześnie lekkością tańców standardowych takich jak walc wiedeński, angielskie inni zmysłowością rumby czy ekspresją jive czyli tańców latynoamerykańskich.
       - Każda para chce być zauważona na parkiecie dlatego tancerze prześcigają się w pomysłach na stroje – mówi była tancerka Alicja - Suknie ozdabiane są frędzlami, piórami, mienią się na nich kamienie, które błyszczą w światłach reflektorów.
       Dodatkowo tancerki mają pasujące do stroju ozdoby do włosów, bransolety czy kolczyki. Efektowna prezentacja na parkiecie, czyli oryginalne stroje przyciągają uwagę publiczności a w szczególności sędziów, oceniających zawody. Najważniejszy jest taniec ale odpowiedni strój dodaje pewności siebie.
       Dla uczestników zawody to doskonała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz okazja do zapoznania się z poziomem tanecznym innych par. Dla publiczności turniej to taneczna rywalizacja pełna ciekawych choreografii, która dostarczy niezapomnianych wrażeń i emocji.
      
Ogólnopolski Turniej Tańca „Jantar” został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu oraz przy wsparciu Prezydenta Elbląga.
CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama