UWAGA!

Przyjdź zatańczyć swinga!

W sobotę, 16 listopada w Centrum Tańca „Promyk” w ramach „Spotkań z tańcem” odbędą się otwarte warsztaty taneczne swinga. Jeżeli lubisz kołyszące rytmy i chcesz nauczyć się nowych kroków tanecznych, to nie może tam Ciebie zabraknąć!

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje wydarzenie z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem uczestnicy będą mieli możliwość poznania tańców swingowych, takich jak Lindy hop i Charleston. Te wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych style tańca towarzyskiego nazywane bywają też tańcami ulicznymi lub zwyczajowymi z uwagi na ich improwizowaną i towarzyską naturę. Dziś są ważnym elementem kultury tanecznej i tańczone są w wielu kombinacjach: solo, z partnerem, bądź też w grupie par lub solistów. Podstawowe kroki dają olbrzymi wybór możliwości w improwizacji.

Nasze warsztaty będą skierowane do pań, zatem tańczyć będziemy solo. W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę 16 listopada w Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80. Rozpoczynamy od godz. 16.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zgłosić się do Promyka telefonicznie, mailowo lub poprzez stronę na facebook’u. Zakupu wejściówek (koszt 20 zł/os) można dokonywać w biurze CT „Promyk” od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00 oraz w dniu wydarzenia, od godz.15.

 

Centrum Tańca „Promyk”

ul. Browarna 80

biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

tel.: 55 611 01 30/40

tel. kom.: 609 977 220

e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl

facebook/CentrumTańcaPromyk

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama