UWAGA!

Przywróćmy blask stadionowi Olimpii

Elbląg, Kibice chcą, by stadion przy ul. Agrykola nabrał blasku
Kibice chcą, by stadion przy ul. Agrykola nabrał blasku (fot. PS)

W najbliższą sobotę 6 września o godz. 11 rozpocznie się happening pn. „Przywróćmy blask stadionowi Olimpii”. Wszyscy chętni elblążanie będą mogli pomalować stadionowy mur przy ul. Agrykola.

Do wspólnej pracy zapraszają kibice z grupy ultras SMG'o6 oraz stowarzyszenie 776 p.n.e, odpowiedzialne za finansowe wsparcie klubu Olimpia Elbląg.
     - Pierwsza faza prac będzie polegać na oczyszczeniu i pomalowaniu zewnętrznej strony luku jednolitą farbą, co posłuży jako podkład dla ostatecznych malowideł – informuje Robert Turlej, przedstawiciel organizatorów happeningu. - Do akcji włączyła się marka Specjal, która wsparła nas finansowo przy zakupie farb. Malowaniem natomiast zajmą się wolontariusze - kibice. Prace rozpoczną się o godz. 11.
     - Prosimy wszystkich elblążan, dla których wygląd naszego stadionu nie jest obojętny, aby przyszli w sobotę na stadion i udzielili nam pomocy – apeluje Robert Turlej. – Przyda się każda para rąk.
     Jak przekonuje Robert Turlej, dbanie o stadion znajdujący się przy Agrykola 8, jest kolejnym działaniem, mającym zarazem poprawiać wizerunek kibica. Kibice z grupy SMG'o6 od kilku lat starają się działać w naszym mieście, wśród wielu działań można wymienić min. produkcje gadżetów związanych z Olimpią Elbląg, tworzenie barwnych opraw, odmalowanie kasy od strony ulicy Agrykola, czy systematyczną pracę nad poprawą dopingu na meczach Olimpii.
     - Dzięki rozpoczęciu współpracy Klubu Sportowego Olimpia Elbląg z marką Specjal, właśnie teraz mamy największą od wielu lat szansę sportowego awansu oraz zwiększenia popularności Olimpii w Elblągu – dodaje. - Szansy tej nie możemy zmarnować, ale my sami musimy włożyć w budowę wielkiej Olimpii odrobinę pracy i właśnie w sobotę 6 września, możemy ustawić pierwszą cegiełkę. Liczymy na was, mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama