UWAGA!

Pucharowe medale Sebastiana Kłosińskiego (short-track)

W niedzielę, w Białymstoku rozegrano zawody short-tracka zaliczane do Pucharu Polski. Wystartowała w nich pięcioosobowa ekipa z elbląskiego KS „Orzeł”. W piątej edycji pucharowej rywalizacji najlepiej z elblążan spisał się Sebastian Kłosiński zdobywając dwa medale.

W zawodach wystartowało 27 kobiet i 32 mężczyzn posiadających II klasę sportową z siedmiu klubów. Pucharowa rywalizacja obejmuje biegi na dystansach 500 i 1000 m oraz wielobój. Najlepsze wyniki z elblążan osiągnął Sebastian Kłosiński wygrywając konkurencję na dystansie 500 m i zdobywając srebrny medal w wieloboju. Łyżwiarz zajął szóste miejsce na 1000 m.
       Dzielnie o dobre lokaty walczyli jego koleżanki i koledzy. W rywalizacji kobiet elblążanki zajmowały miejsca: Mariola Rybak 500 m – 14, 1000 m – 18 i w wieloboju – 16; Natalia Kłosińska 500 m – 17, 1000 m – 21 i w wieloboju 19. W konkurencji mężczyzn odpowiednio Michał Domański – 6, 8 i 8; Adrian Jasiński – 25, 30 i 30. Trenerem short-tracka w elbląskim KS „Orzeł” jest Ireneusz Borowiecki.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama