UWAGA!

Regaty o Puchar Burmistrza Tolkmicka

 Elbląg, Regaty o Puchar Burmistrza Tolkmicka
(fot. nadesłana)

Jachtklub Elbląg serdecznie zaprasza na doroczne Międzynarodowe Długodystansowe Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Tolkmicka. Są to szczególne regaty, bo wyścig odbywa się wokół całego Zalewu Wiślanego, dzięki czemu są one widowiskiem dla mieszkańców zarówno Mierzei Wiślanej, jak również Wysoczyzny Elbląskiej.

Regaty zostaną rozegrane w dniach 12-14 czerwca. Miejscem regat jest port jachtowy w Tolkmicku, wody Zalewu Wiślanego. Zawody zostaną rozegrane w klasie KWR w trzech grupach startowych. Organizator planuje rozegranie jednego, całodziennego wyścigu. Start odbędzie się 13 czerwca o godzinie 07.30 na redzie portu Tolkmicko. Trasa regat zostanie usytuowana dookoła Zalewu Wiślanego po pławach nawigacyjnych. Meta wyznaczona będzie na redzie portu Tolkmicko.
       Zgłoszenia do regat przyjmowane będą na formularzach w Biurze Regat w Tolkmicku w godzinach podanych w zawiadomieniu o regatach dostępnym na stronie internetowej organizatora. Zakończenie regat, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów nastąpi 13 czerwca o godzinie 20.00 w porcie Tolkmicko.
       Serdecznie zapraszam zarówno do startu w samych regatach jak również do wzięcia udziału w charakterze widza i podziwiania zmagań żeglarzy na wodzie.
Adam K. Kapczyński, Jachtklub Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama