UWAGA!

Regionalny Turniej Par Brydża Sportowego

 Elbląg, Regionalny Turniej Par Brydża Sportowego

W minioną środę (1 lutego) w w Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się Otwarty Turniej Par z cyklu Grand Prix Elbląga 2023, z udziałem pasjonatów brydża sportowego z Elbląga i okolic.

Inspiratorem i kreatorem zawodów był duet z Nowakowa Marek Serdyński i Waldemar Ślesicki zawody zakończyły się spektakularnym zwycięstwem duetu: Ryszard Pichla (Braniewo) - Edward Kończak (Frombork) z wyniku 63,33 %, następni na podium byli: II. Jacek Ridinger - Andrzej Kremski (Elbląg), III. Jan Chodkiewicz - Stanisław Stempnowski (Braniewo). W kategorii par mikstowych zwyciężyła para Iwona Smilgin (Elbląg) - Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne), kolejne miejsca zajęli II. Anna Dworakowska - Marek Czapliński (Elbląg), III. Regina Wołek - Andrzej Szyc (Elbląg), IV. Bożena Pyka - Wojciech Nowakowski (Elbląg). W zawodach wzięło udział 24 zawodniczek i zawodników.

Kolejne otwarte turnieje par odbywać się będą w poniedziałki w kawiarni "U Aktorów" w Elblągu. Rejestracja przed turniejem do godziny 16:45. Start o godz. 17. Głównym sędzią zawodów będzie Bogusław Gierulski, licencjonowany sędzia Polskiego Związku Brydża Sportowego.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama