UWAGA!

Rekord uczestników PELA pobity

 Elbląg, Rekord uczestników PELA pobity
fot. MOSiR

W poniedziałek (8 września) ruszają rozgrywki Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów Hydrobud. Czwarta edycja będzie rekordowa jeśli chodzi o frekwencję. Do rywalizacji o miano najlepszej amatorskiej drużyny Elbląga zgłosiło się szesnaście zespołów.

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji coraz bardziej przypada do gustu mieszkańcom Elbląga. Najlepszym tego przykładem jest Piłkarska Elbląska Liga Amatorów Hydrobud, która dociera do coraz większej liczby odbiorców. W rozpoczynającym się właśnie, czwartym już, sezonie wystartuje 16 zespołów, co jest nowym rekordem ligi.
       - Rozpoczynaliśmy w 2012 roku od dwunastu drużyn, później ich liczba nieco spadła, by po ponad dwóch latach wspólnej zabawy doczekać się ponownie wzrostu zainteresowania ligą piłki nożnej - mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - To pokazuje, że nasza praca idzie w dobrym kierunku, że oferta przez nasz prezentowana podoba się elblążanom.
       Już tylko godziny dzielą nas od inauguracji czwartego sezonu PELA. Pierwszy gwizdek zabrzmi w poniedziałek 8 września o godz. 18.30. Tradycyjnie zespoły rywalizowały będą w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej, każda z ekip rozegra ze sobą mecz i rewanż, po czym poznamy amatorskiego mistrza Elbląga sezonu 2014/2015. W tej edycji mecze rozgrywane będą w poniedziałki, wtorki i piątki, na Orlikach przy Szkole Podstawowej nr 4 i nr 6. Przypomnijmy, że obrońcą mistrzowskiego tytułu jest zespół U-99.
       - Liga staje się coraz bardziej atrakcyjnym produktem o czym przekonują się nie tylko jej uczestnicy - twierdzi Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. - Od kilku lat mamy głównego sponsora i partnera ligi, który będzie z nami także w rozpoczynającym się niebawem sezonie.
       PELA to nie jedyna możliwość spędzenia aktywnie wolnego czasu, jaką daje MOSiR. Do 14 września przyjmowane są także zgłoszenia do rozgrywek ligowych w: koszykówce, siatkówce i tenisie stołowym. Więcej informacji o poszczególnych ligach można uzyskać na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w zakładce imprezy sportowe.
      
MOSiR

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama