UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • totalna- porażka jak dla mnie--- organizacyjna ---niech SZ. P TOŁWIŃSKI NIE MÓWI ZE MIASTO BYŁO NIE ZABLOKOWANE ----- dobrze ze udało mi się dotrzeć do domu -- ale ja znam miasto --- w końcu po 40 minutach krążenia -udało mi się dotrzeć w pobliże domu -i zaparkować na dolnym parkingu Kauflandu-nie mam nic przeciw zdrowemu bieganiu- imprezom tego typu --ale mamy np: piękną bażantarnię z pięknymi ścieżkami -i to jest odpowiednie miejsce --a nie bieganie wśród spalin samochodów nie mogących dojechać do domu- a pomstę do nieba woła wysadzanie ludzi --z autobusu na środkowym pasie ul. Tysiąclecia /nawiasem mówiąc -pasażerowie i tak musieli przeciąć trasę biegnących, żeby dojść do chodnika -
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    40
    niker(2016-11-11)
  • @niker - 40 minut samochodem? A wyobraź sobie, że rowerkiem byłbyś w 10 minut. To trzeba mieć łeb, żeby w taki dzień jeździć samochodem po mieście :D
  • Były informacje w każdym bloku do którego nie było dojazdu podczas biegu, marudz, popłacz, może to ci pomoże..
Reklama