Remis na szczycie (liga miejska)

W najciekawszym meczu 5. kolejki Ligi Miejskiej Concordia zremisowała ze Stokrotkami 1:1. Trzy punkty zdobyło Auto El, które pokonało wyżej notowany w tabeli Alstom 1:0. Natomiast pierwsze zwycięstwo odnotował obrońca tytułu zespół EC, który pokonał Mazurskie Meble 2:0.

W pierwszym meczu piątej kolejki spotkały się ze sobą zespoły z górnej części tabeli, które jak do tej pory nie przegrały jeszcze ani jednego spotkania. Także i tym razem obie ekipy podtrzymały status niepokonanych. Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej jako pierwsi na prowadzenie wyszły Stokrotki. Jednak kilka minut później Concordia po bramce z rzutu karnego doprowadziła do wyrównania. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji, żadnej z ekip nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.
     Pierwsze zwycięstwo odniósł natomiast obrońca mistrzowskiego tytułu zespół EC, który pokonał Mazurskie Meble 2:0. Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, kiedy to EC zdobyło dwie bramki. Po przerwie ubiegłoroczni mistrzowie kontrolowali przebieg gry na boisku odnosząc w pełni zasłużone zwycięstwo.
     Bardzo dobrze jak do tej pory spisujący się zespół PKP najwidoczniej złapał zadyszkę. W dwóch ostatnich meczach "kolejarze" zdobyli zaledwie jeden punkt. W ostatnim meczu PKP zremisowało z Pujanem 1:1. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Pujana, jednak kilka minut później nie ustrzegli się błędu i PKP doprowadziło do wyrównania.
     Kolejne trzy punkty zdobyło natomiast Auto El, które tym razem pokonało Alstom 1:0. Oba zespoły stworzyły dobre widowisko obfitujące w dużo akcji podbramkowych. Jedyna bramka meczu padła w pierwszej połowie dzięki czemu Auto El odniosło drugie zwycięstwo w tym sezonie.
     W ostatnim meczu piątej kolejki Pocztowiec spotkał się z Krometem. Mimo, że mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie to kibice obejrzeli aż cztery bramki. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Krometu. W drugiej połowie Pocztowiec wprawdzie wyrównał z rzutu karnego, ale kilka chwil później nie ustrzegł się błędu i znów przegrywał. Tuż przed końcowym gwizdkiem Kromet zdobył trzecią bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Komplet wyników 5. kolejki: Concordia - Stokrotki 1:1 (0:0), EC - MM 2:0 (2:0), PKP - Pujan 1:1 (0:0), Auto El - Alstom 1:0 (1:0), Pocztowiec - Kromet 1:3 (0:1).

Zestaw par 6. kolejki: czwartek 18. września Stokrotki - Auto El - godz. 16.15, Concordia - PKP - godz. 17.15; piątek 19. września Kromet - Pujan - godz. 15.50, EC - Pocztowiec - godz. 16.50, Alstom - MM - godz. 17.50.

• Do boju Pocztowiec dajcie dobre widowisko z EC w piątek. To jest mecz prawdy. A tak na marginesie to Pocztowiec grał z Krometem w 9 a po 15min w 10. To jest przyczyna porażki. A ten młody na lewej obronie w Pocztowcu to umie grać w piłeczkę i w porównaniu z zeszłą rundą to się już ograł i niepęka w walce z owiele starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami. Będą z niego ludzie. Tylko ten trener Pocztowca on kaleczy strasznie i robi za statystę. Byłoby dobrze aby zajął się układaniem taktyki i strategią jak tu mało przegrtać! chachacha!!!!!
    0
    0
    WIZARD(2003-09-17)
  • Pocztowiec dał z siebie wszystko tylko jak to bywa zabrakło ludzi do grania. A zapewne na mecz z EC będzie z 16 i będzie problem kto ma grać. Ale trzeba doceniać podstawowych zawodników tych co są pewni że zawsze są na dobre i na złe!!! Do boju Pocztowiec
    0
    0
    PostMen(2003-09-17)
  • wizard!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aty jestes na kazdym meczu?????"
  • Moim zdaniem to w dupe jeża powinni na skarpie zrobić jakieś ławki bo widać że jest jak na ligę miejską dość duże zainteresowanie i zajeb..cie byłoby sobie usiąść panie Andrzeju Basisto może warto byłoby wystąpić z jakimś pismem do prezydenta Słoniny a może akurat coś by udało się ukręcić i troszkę grajcarów zamiast do kieszeni radnych trafi właśnie na ławki do parku?!!!Pozdrowienia dla EC i Post Mena!
    0
    0
    Koleś(2003-09-17)
  • Ano jestem bo lubię!! I co z tego? Jak coś niepasi to spadaj z tąd!
    0
    0
  • Dzięki inspektoże Kolesiu za pozdrowionka. Dzisiaj LM wpadniesz? Ja będę oglądał!
    0
    0
  • Popieram kolesia powinni zrobic na skarpie ławeczki dla nas kiboli. Już mnie nogi bolą od stania na tej górce. A chętnie bym oglądał meczyki z ławeczki na siedząco. Przecież to niewiele kosztuje. Jak w zeszłym sezonie były zwykłe ławki to było gdzie tyłek usadowić i aż milej się oglądał. I piwko lepiej smakuje.Więc panie Basista zorganizuj pan coś do siedzenia. Fajnie,że kibelki są to nietrzeba latać po krzakach. Dobre i to na początek.Ale na przyszły sezon ławeczki mus zrobić na skarpie.Ala trybunki takie jak są w parku na Dolince.
    0
    0
  • Ty Post Menie wiedziałem że mnie wytropisz pewnie że wpadne na meczyk bo milej się ogląda z kolesiami soker! Wizard a chodziło mi dokładnie o takie ławeczki jak na dolince w parku trafne spostrzeżenie! Może może kto wie będzie ,,TEATR MARZEŃ'' w elbląskim parku?!!!Pozdrowienia Post Men chłodz pivko na meczyk! (:-))))))))))))))))))!!!!!!!
    0
    0
    KOLEŚ(2003-09-17)
  • wizard!!nie mam nic do ciebie.piszesz powaznie o tym chlopaku z lewej obrony???odpiszx.narka.
  • Do Kolesia: Czy mogę cię uświadomić w jednym temacie? Piszesz o piłce nożnej "soker", choć wszyscy fani wiedzą, że tylko nieznający się amerykanie nazywają football soccer'em. Od pierwszego w dziejach kopnięcia szmacianki na całym świecie sport ten nazywany jest football,a nie soccer. No chyba, że masz na myśli inną dyscyplinę sportu, jaką? pzdr
  • Amerykanie wlasnie pilke nozna nazywaja "soccer"; to drugie to oczywiscie football co po naszemu mozna tlumamaczyc "futbol amerykanski"