UWAGA!

Reprezentacja Elbląga na Vilnius Cup 2021

 Elbląg, Reprezentacja Elbląga na Vilnius Cup 2021
Fot. archiwum portElu

W dniach 1-3 października reprezentacja Elbląga wystąpi na Otwartym Międzynarodowym Festiwalu Brydżowym pod hasłem Vilnius Cup 2021. Organizatorem turniejów eliminacyjnych Grand Prix Polski 2021 r. jest Wileński Klub Brydżowy oraz Vytautas Vainikonis. Festiwal jest uważany za jeden z bardziej znanych wydarzeń w tej dziedzinie i na stałe już zagościł w kalendarzu Litewskiej Federacji Brydżowej.

- Zanim zaczęłam grać w brydża sportowego grałam towarzysko, potem aktywnie uczestniczyłam w turniejach brydżowych. Mam na koncie wiele nagród i wyróżnień, ale moim marzeniem od zawsze było uczestnictwo na festiwalu w Wilnie. Przed wyjazdem na zawody par i drużynowe ciężko pracowaliśmy z zespołem. Podczas tegorocznego festiwalu pragniemy godnie reprezentować Elbląg - mówi Anna Dworakowska, jedna z uczestniczek konkursu.

Turnieje odbędą się w hotelu Crowne Plaza w Wilnie, a pula nagród wyniesie 13 tysięcy euro. W składzie reprezentacji z Elbląga wystąpią również: Regina Wołek, Bogusław Gierulski, Andrzej Fronczak, Marek Lichocki, Marek Czapliński i Andrzej Szyc.

W niedzielę, 3 października, w trakcie ceremonii zakończenia festiwalu zostaną wręczone zwycięzcom turniejów par i drużynowych oskary brydżowe: statuetki, puchary, nagrody rzeczowe oraz finansowe. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego życzy uczestnikom spektakularnych sukcesów oraz pasjonującej rywalizacji.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)