UWAGA!

Reprezentacja Warmii i Mazur walczy o przepustki na OOM (piłka siatkowa)

Elbląg, MKS Truso - UKS Piątka Olsztyn
MKS Truso - UKS Piątka Olsztyn (fot. arch. AD)

W Legionowie rozpoczął się dwudniowy turniej kwalifikacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt. O awans ubiega się reprezentacja województwa prowadzona przez elbląską trenerkę Aleksandrę Pietrulewicz, a jej trzon kadrowy stanowią zawodniczki elbląskiego MKS Truso.

W turnieju o dwa premiowane awansem na OOM miejsca rywalizują reprezentacje z województw małopolskiego, kujawsko – pomorskiego, lubuskiego i warmińsko – mazurskiego. Zdaniem Aleksandry Pietrulewicz, to bardzo mocna grupa i o awans będzie trudno, ale jej wybranki nie zamierzają pasować przed walką. Stawką jest miejsce w gronie ośmiu najlepszych siatkarskich reprezentacji wojewódzkich w kraju. W składzie reprezentacji Warmii i Mazur jest 9 siatkarek z MKS Truso Elbląg i 3 zawodniczki z UKS Piątki z Olsztyna.
       Podajemy skład siatkarskiej reprezentacji Warmii i Mazur: Martyna Gierszewska, Ewelina Frąszczak, Marta Waszak, Anna Krycka, Adrianna Sosnowska, Monika Tchórzewska (libero) Izabela Wąsik, Agata Mazur, Małgorzata Nowakowska (wszystkie Truso Elbląg), Julia Gach, Oriana Miechowicz, Klaudia Jakubczyk (wszystkie UKS Piątka Olsztyn).
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama