UWAGA!

Rezerwy Olimpii będą grać w IV lidze

 Elbląg, Rezerwy Olimpii będą grać w IV lidze

To, co nie udało się w tym sezonie, powiedzie się w następnym. Zgodnie z wytycznymi Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, które dotyczą zgłaszania zespołu rezerw, Olimpia Elbląg miała czas do 31 lipca, aby zgłosić chęć wystawienia drużyny rezerw w IV lidze w następnym sezonie. Skorzystała z tej możliwości. 

Zarząd WMZPN na posiedzeniu 17 lipca ustalił zasady zgłaszania drużyn rezerwowych przez kluby szczebla centralnego oraz III i IV ligi. Kluby chcące zgłosić drużynę rezerw do sezonu 2018/19, musiały tego dokonać z rocznym wyprzedzeniem, tj. do 31 lipca 2017 roku. Z powyższego prawa w tym roku skorzystała tylko Olimpia Elbląg, która zgodnie zgłosiła drużynę rezerw do IV ligi.
       To o czym od dłuższego czasu rozmawiano w elbląskim środowisku piłkarskim, stanie się faktem w następnym sezonie. Drużyna rezerw Olimpii umożliwi systematyczne granie piłkarzom, którzy nie znajdą się w kadrze pierwszego zespołu, a także pomogą zawodnikom wracającym po kontuzji złapać rytm meczowy.
       Zgłoszenie Olimpii oznacza, że po sezonie 2017/18 z IV, V ligi oraz z A-klasy jedna drużyna więcej spadnie do niższej klasy rozgrywkowej.
      

       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg 
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama