UWAGA!

Ring wolny w Sokółce (boks)

W sobotę i niedzielę o awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie na ringu w Sokółce rywalizować będą bokserzy z bokserskich okręgów Warmii i Mazur i gospodarzy - Podlasia. Po dwóch najlepszych bokserów w każdej kategorii wagowej z tej eliminacji awansuje do finałów olimpiady.

Warmińsko-Mazurski Okręg Bokserski wystawia do eliminacji 16 zawodników. Z najliczniejszą sześcioosobową ekipą pięściarzy do Sokółki pojedzie Hieronim Kozakiewicz z elbląskiego Tygrysa. Po czterech bokserów wystawiają UKB Kontra Elbląg i Mazur Ełk. Ekipę uzupełnia dwóch pięściarzy z Zatoki Braniewo.
     - Wszyscy bokserzy solidnie pracowali na treningach przed eliminacjami w Sokółce - informuje Krzysztof Stemplewski, trener koordynator W-M OZB. - Z naszych zawodników szanse na udział w finałach olimpiady ma ośmiu bokserów, ale w tej dyscyplinie nigdy nie ma pewniaków. Dobrą markę na ringu w stoczonych pojedynkach wypracowali już sobie: Przemysław Fornal (46 kg), Radosław Pieńkowski (54 kg) - obaj Kontra; Maciej Rzempołuch (60 kg), Adam Kośmider (63 kg), Marcin Śnitko (+80 kg) - wszyscy Tygrys; Damian Latoch (70 kg) Zatoka; Cezary Samełko (70 kg), Rafał Rynkowski (57 kg) - obaj Mazur.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama