UWAGA!

Rodzinne pływanie

Elbląg, Wodny festyn na pływalni
Wodny festyn na pływalni (fot. Paweł Serocki).

W najbliższą sobotę 17 listopada na krytej pływalni odbędzie się „Familiada Wodna”. W rywalizacji mogą wziąć udział rodzice wraz z dziećmi. Początek zawodów o godz. 17.

Po raz kolejny Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich miłośników pływania na „Familiadę Wodną”, która odbędzie się na krytej pływalni przy ul. Robotniczej.
     - Do rywalizacji mogą stanąć trzyosobowe zespoły rodzinne: rodzice plus dziecko lub rodzic plus dwoje dzieci – mówi Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. - Podczas imprezy przewidziane są następujące konkurencje: sztafeta 3 x 25 m stylem dowolnym, holowanie osoby zmęczonej na dystansie 50 m, wyścig ze sprzętem pływającym i ratowniczym 3 x 25m, wyścig na materacach 50m, wyścig na pontonie 25m. Wpisowe za całą drużynę wynosi 15 zł.
     Natomiast 2 grudnia o godz. 17, również na krytej pływalni, odbędą się Mistrzostwa Elbląga w Pływaniu „Masters 2007”.
     - Wystartować w nich mogą zawodnicy i zawodniczki, którzy ukończyli 30 lat – wyjaśnia Marek Wnuk. - Rywalizacja będzie przebiegała w kilkunastu kategoriach wiekowych. Rozegrane zostaną następujące konkurencje: 50 i 100 metrów stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym, delfinem. Każdy zawodnik może wystartować w dwóch konkurencjach. Wpisowe wynosi 10 zł. Zapisy przyjmowane są do 28 listopada, w siedzibie Elbląskiego WOPR.
     Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają prezenty i nagrody rzeczowe, a za zajęcie miejsc od I do III - dodatkowo medale, puchary i dyplomy.
     Mówi Bożena Ruszkowska, prezes El WOPR:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama