UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe czy moje wnuki dożyją czasów, gdy usiądą na tarasie Gospody na Gorze Chrobrego z pięknym widokiem na Elbląg. niby proste, ale w naszym mieście nawet proste tematy są trudne do realizacji wtedy gdy decydować ma skostniały, zacofany prowincjonalny i zamknięty na nowe pomysly Ratusz. Przykladem Plac Konstytucji w środku miasta blokowany od 20 lat przez producenta ciastek. Czy naprawdę tak trudno prezydentowi jest porozmawiać z panem Majkowskim i ustalić wzajemnie korzystne rozwiazanie.
  • Bylem widziałem, to jest wizytowka bezradności wlodarzy tego miasta, jako były elblażanin jestem tu co kilka lat, i nie mogę sie nadziwić, że w samym środku miasta tuż pod nosem UM jedna z najatrakcyjniejszych działek jest niezagospodarowana i zaraz ciśnie sie na usta jaki gospodarz takie i jego obejście. Ze wstydu i dla szacunku zajmowanego stanowiska coś z tym fantem bym zrobił. No ale jeśli mowimy o wstydzie, to najpierw trzeba go mieć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    Miecio(2020-08-23)
  • @Miecio - UM dba tylko o siebie i o swoje. Przykład?? Wjazd od ul. Kosynierów Gdyńskich, położony nowy asfalt, ustawiono lustro pomocne do wyjazdu, ustawiono słupki co by za blisko nie parkować, ale tylko od strony ul. Zielonej, za to od strony Traugutta przejście notorycznie zastawione, po drugiej stronie ul. wjazd służący mieszkańcą się zapada tylko czekać kiedy tam wpadnie śmieciarka, za wjazdem góry doliny, że zderzak idzie urwać, śmieci tyle, że opony można poprzebijać, SM za ten bałagan chce karać zgłaszającego, a Policja twierdzi, że droga jest w porządku nie zauważa dziur i śmieci - a to wszystko szerokość ulicy od UM który dla "swoich"bo dla innych jest zakaz ruchu potrafił wyremontować, a ZBK należący nie jako do miasta pieniędzy nie ma, ale Ratuszową 4 wyremontowali. Tak władza dba o mieszkańców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Tomasz85(2020-08-24)
  • @Tomasz85 - Władza jest po to aby dbała o siebie a nie o obywateli. Władza to przywilej i przyjemność która staje się po czasie przyzwyczajeniem realizowanym przez przyzwyczajonego do braku kontroli tej władzy niczego nieświadomego leniwego wyborcę.
Reklama