UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uwierzcie mi, że można przez ten most przejechać prosto. Teraz są podobijane deski na łączeniach, więc przejazd nie stanowi problemu. Najśmieszniejsze są sytuacje, że ludzie pokupowali sobie jakieś pseudo-terenowe samochody i nie umieją nimi jeździć. A zawieszenie samochodu jest metr nad ziemią. Tam jest zalecana jazda zygzakiem, a nie wymagana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    prostoprzezmost(2018-12-10)
  • Zygzakiem trzeba jechać, gdy woda jest zbyt niska, lub zbyt wysoka. Są postawione znaki kto i z której strony ma pierwszeństwo, to cfaniaki chcą pouczać, że można jechać prosto i się pchają lub trąbią . . .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Johny darek(2018-12-10)
  • @prostoprzezmost - Ja mam samochód z niskim zawieszeniem i kiedyś na tym moście przetarłem sobie przewód paliwowy (pomimo jazdy zygzakiem).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kierowca88(2018-12-11)
  • @kierowca88 - dlatego trza było rowerem a Ty miałeś pewnie golfine bądź audzine po tjuningu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    rowerzysta2112(2018-12-11)
  • @rowerzysta2112 - Nie rozśmieszaj mnie. Golfy i inne auta po tjuningu to wiocha. Mój model samochodu ma fabrycznie dane niskie zawieszenie. A rowerem to ja jeżdżę bardzo chętnie, ale nie w taką pogodę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kierowca88(2018-12-11)
Reklama