UWAGA!

Ruszyła ”Piątka dla każdego”

 
Elbląg, Ruszyła ”Piątka dla każdego”
(fot. Piotr Matkiewicz)

Prawie 40 osób wzięło udział w pierwszym tegorocznym treningu z cyklu „Piątka dla każdego”, który odbył się w Bażantarni. Wśród nich sporo elblążan, którzy dopiero rozpoczynają bieganie. Dla nich trenerzy przygotowali specjalny program zajęć.

Poniedziałkowy trening poprowadzili Bogusław Tołwiński, Tadeusz Sznaza i Piotr Czerniel ze Stowarzyszenia Elaktywni, które propaguje zdrowy tryb życia wśród elblążan. W zajęciach wzięło udział prawie 40 osób. Bardziej zaawansowani biegacze pokonali dystans 5 kilometrów, początkujący skupili się na marszu, marszobiegu i ćwiczeniach ogólnorozwojowych. To pierwsze ze spotkań z cyklu „Piątka dla każdego”, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w Bażantarni zawsze o godz. 19 i to bez względu na pogodę.
       Na dodatek co niedzielę będą odbywać się także Poranki Biegowe. Pierwsze spotkanie już 8 czerwca o godz. 9.30, zbiórka przy dużej polanie w Bażantarni. Uczestników czeka najpierw wspólna rozgrzewka, potem około pół godziny biegu, a na koniec gimnastyka i rozciąganie. Organizatorzy będą prowadzić klasyfikację na najmłodszego i najstarszego uczestnika niedzielnych spotkań, najaktywniejszego uczestnika i drużynę. Wyniki będą znane po trzech miesiącach wspólnych treningów.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama