UWAGA!

Samorządowe wsparcie ferii

Elbląg, Samorządowe wsparcie ferii
(fot. PS)

Wydziale Sportu Urzędu Miejskiego po analizie zgłoszonych propozycji organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych zdecydowano o wsparciu finansowym 18 elbląskich stowarzyszeń kultury fizycznej. Na ten cel z budżetu miasta wyasygnowano 42 tys. zł.

Jest to wsparcie na konkretne zadania, z których szacunkowo skorzysta 1400 dzieci i młodzieży. Gama propozycji na bezpieczne i zdrowe ferie obejmuje organizację wielu zajęć sportowych w kilkunastu dyscyplinach, a także formach rekreacji.
       Na naszej stronie od kilku dni prezentujemy szczegółowo poszczególne inicjatywy adresowane do dzieci przebywających w okresie ferii w miejscu zamieszkania. Każdy może indywidualnie wybrać propozycję, zgodną z własnymi zainteresowaniami.
       Oprócz typowo specjalistycznych zajęć sportowych i rekreacyjnych w mieście, zorganizowane będą wyjazdowe zgrupowania sportowe. W Malborku przebywać będą piłkarze nożni Olimpii 2004, do Zakopanego i Drzonkowa pojadą pływacy i pięcioboiści Orła, w Grudziądzu trenować będą bokserzy Tygrysa, w Sztutowie piłkarze Concordii, a w Ostródzie i Lublinie piłkarki i piłkarze ręczni MKS Truso. W Iławie zgrupowanie organizuje Stowarzyszenie Jantar, a w Wilkasach koło Giżycka formę na zawody będą szlifować bokserzy UKS Kontry.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czy to przypadek ze autor nie podaje ze w wyjazdowych formach wypoczynku dla mlodziezy jest tez propozycja KS Olimpia. Pomoge autorowi; Druzyny Olimpi beda przebywaly w Sztutowie i Kolobrzegu.
  • Nie rozumiem, dlaczego Wydzaił Sportu na ferie dla dzieci dysponuje 42 tys. , a Wydział Kultury zaledwie 7 tys. Skąd taka różnica.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Rozczarowana...(2010-01-22)
Reklama