UWAGA!

Seniorzy z Elbląga dwa razy na podium (taniec)

Elbląg, Elbląska para Mariusz i Agnieszka Dziurawiec, dwa razy stawała na podium podczas siódmych Mistrzostw Miłośników Tańca Towarzyskiego
Elbląska para Mariusz i Agnieszka Dziurawiec, dwa razy stawała na podium podczas siódmych Mistrzostw Miłośników Tańca Towarzyskiego (fot. nadesłane)

Para tancerzy - seniorów z EKT „Jantar”, Mariusz i Agnieszka Dziurawiec, dwa razy stawała na podium podczas siódmych Mistrzostw Miłośników Tańca Towarzyskiego, które rozegrane zostały w miniony weekend w Węglowicach pod Częstochową.

Tancerze z Elbląga wystartowali w kategorii senior hobby start 34-45 lat w obu stylach tanecznych. W stylu latynoamerykańskim byli nie do pokonania - zajęli pierwsze miejsce na pięć startujących par. Natomiast w stylu standardowym zdobyli brązowy medal, przegrywając walkę o drugie miejsce tylko o pół punktu.
       W turnieju, którego organizatorem był Klub Tańca Towarzyskiego „Pionier" z Kłobucka, wystartowało ogółem 100 par tancerzy z całej Polski. Mistrzostwa rozegrano 19 grudnia w sali sportowej zespołu szkół w Węglowicach.
      
Marta Hajkowicz,e-Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama