UWAGA!

Skrzat Cup 2018

 
Elbląg, Skrzat Cup 2018

W sobotę, 15 grudnia, odbędzie się Turniej Skrzatów, czyli zawody piłki nożnej dzieci z roczników 2012, 2013 i młodszych. Skrzat Cup odbędzie się w hali przy al. Grunwaldzkiej.

Najmłodsi adepci piłki nożnej rywalizować będą na trzech boiskach, oddzielonymi w taki sposób, aby piłka nie przelatywała po ziemi z boiska na boisko. Gra na całej długości w tak młodym wieku mija się z celem, tak samo jak granie na pełnowymiarowe bramki. W turnieju Skrzatów bramkarze będą strzegli bramek o wymiarze 3 na 1,55 m.
       W roczniku 2012 zgłosiło się 14 drużyn podzielonych na dwie grupy. Na boisku A rywalizować będą: AP Piekarczyk Elbląg, AMP EL-Futbol Elbląg, AP Polonia 2018 Pasłęk II, Huragan Morąg, Błękitni Orneta II, Concordia Elbląg II i Olimpia Elbląg III. Na boisku B zmierzą się: AP Polonia 2018 Pasłęk, Olimpia Elbląg, Błękitni Orneta, Concordia Elbląg, Zalew Frombork, Olimpia Elbląg II, Sportowa Inicjatywa Warmia. Drużyny będą grały systemem każdy z każdym w 10-minutowych meczach. Łącznie każdy zagra po 6 meczów.
       W roczniku 2013 zgłosiło się 5 drużyn: Concordia Elbląg, dwie drużyny Sportowej Inicjatywy Warmia oraz dwie Olimpii Elbląg. Rywalizacja systemem każdy z każdym i rewanż, co oznacza, że każda drużyna zagra łącznie po 8 meczów. Czas trwania spotkania to 8 minut.
       Organizatorami turnieju są Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz Olimpia Elbląg. Pierwsze mecz o godz. 10.
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama