UWAGA!

Skrzat Cup już w sobotę

 Elbląg, Skrzat Cup już w sobotę

W sobotę, 9 grudnia, w hali MOS przy ul. Kościuszki Elblągu odbędzie się Turniej Skrzatów, czyli zawody piłki nożnej dzieci urodzonych w 2011 i 2012 r.

Najmłodsi adepci piłki nożnej rywalizować będą na dwóch boiskach, oddzielonymi w taki sposób, aby piłka nie przelatywała po ziemi z boiska na boisko. Gra na całej długości boiska w tak młodym wieku mija się z celem, tak samo jak granie na pełnowymiarowe bramki. W turnieju Skrzatów bramkarze będą strzegli bramek o wymiarze 3 na 1,55 m.
       W turnieju wezmą udział: cztery drużyny ZKS Olimpia Elbląg, Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa przy Olimpii Elbląg, dwie drużyny Fundacji Stomil Olsztyn AS Stomil Olsztyn, MMKS Concordia Elbląg, GKS Cresovia Górowo Iławieckie, MKS Kaczkan Huragan Morąg oraz KS Polonia Pasłęk.
       Rozgrywki rozpoczną się o godz. 10 meczem pomiędzy ZKS Olimpią I Elbląg oraz Przedszkolem Piłkarskie Legii Warszawa przy Olimpii Elbląg
       Organizatorami turnieju są Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz Olimpia Elbląg, zaś patronat honorowy objął marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama