Słowacki lepszy od Jagiellończyka (unihokej)

W Elbląskiej Amatorskiej Lidze Unihokeja, rozegrano mecz między drużynami I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego i II Liceum Ogólnokształcącego im. K. Jagiellończyka. Pojedynek zakończył się zwycięstwem unihokeistów ze Słowackiego 4:2.

Zgodnie z oczekiwaniami był to bardzo zacięty pojedynek. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 1:1, po drugiej prowadziła drużyna II Liceum 2:1. O sukcesie licealistów z ul. Pocztowej zadecydowała trzecia kwarta. Najpierw doprowadzili oni do remisu, a następnie zdobyli kolejne dwie bramki i do nich należała radość ze zwycięstwa.
       Składy i bramki
       I LO: Dominik Dudzik 2 bramki, Konrad Hryniewicki 1, Michał Miliczak 1,
       Paweł Jeliński, Mateusz Borowiecki, Karol Malanowski, Filip Ratkowski – bramkarz.
       II LO: Marcin Kamiński 1, Łukasz Molda 1, Dariusz Glot, Daniel Warda, Przemysław Fryc, Krystian Zgiet, Łukasz Sznaza – bramkarz.