UWAGA!

Snowbike 2018 - rowerem po śniegu

 Elbląg, A może na rowerową wyprawę zimą?
A może na rowerową wyprawę zimą? (fot. MOSiR)

Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na warsztaty rowerowe "Snowbike – bezpiecznie rowerem po śniegu". Impreza odbędzie się 27 stycznia w godzinach 10-12 na polanie z wiatami w elbląskiej Bażantarni.

Snowbike to nowatorska impreza, podczas której praktycznie będzie można sprawdzić się jeżdżąc na rowerze w warunkach zimowych. W programie imprezy przewidziano pokaz techniki jazdy na rowerach wyposażonych w różnego rodzaju opony, pokaz techniki hamowania na śliskiej nawierzchni oraz opis czynności obejmujących przygotowanie roweru do jazdy zimą.
       - Nie wykluczamy także krótkiej przejażdżki rowerowej szlakiem GreenVelo po Bażantarni – informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez MOSiR.- W trakcie warsztatów do dyspozycji uczestników będzie ognisko, przy którym będzie można ogrzać się i upiec kiełbaski, które każdy z uczestników zakupuje we własnym zakresie. Zapraszamy w sobotę, 27 stycznia do elbląskiej Bażantarni wszystkich chętnych spróbować zimowej jazdy na dwukołowcach.
      
MOSiR w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama