UWAGA!

Sport, taniec i zabawa. Dzień Dziecka z MOSiR

 
Elbląg, Sport, taniec i zabawa. Dzień Dziecka z MOSiR
fot. MOSiR

Dla dzieci konkursy z nagrodami oraz gry i zabawy, a dla całych rodzin nauka tańca, zumba i fitness - to wszystko na elblążan czeka już 1 czerwca. Miejski Ośrodek Sportu zaprasza w niedzielę od godz. 11. do parku przy ul. Mickiewicza na festyn pod nazwą „Sportowy Dzień Dziecka.

Niedzielny festyn skierowany jest do różnych grup wiekowych i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Impreza rozpocznie się punktualnie o godz. 11.00 na scenie, która zlokalizowana zostanie tuż obok skateparku. To właśnie tam na dzieci czekać będzie wiele zabaw i atrakcji. Zabawa potrwa do godz. 16.
       - Tego dnia, bez względu na wiek i płeć, każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Główne atrakcje przygotowane zostały oczywiście dla dzieci, ale zadbaliśmy także o to, by w czasie festynu bawiły się całe rodziny.
       Na najmłodszych czekają zatem gry i zabawy, basen z kulkami, kręgle, nauka chodzenia na szczudłach, pokaz wozów strażackich i policyjnych, wata cukrowa i wiele innych atrakcji. Wraz z piłkarzami Olimpii przeprowadzone zostaną turniej drużyn 3-osobowych, konkurs podbijania piłki, a także wspólny trening. Natomiast na skateparku odbędzie się pokaz akrobatycznych umiejętności jazdy na rowerach i deskorolkach.
       - Dzięki sponsorom udało nam się pozyskać sporo nagród i upominków także nikt, kto będzie bawił się razem z nami i weźmie udział w konkursach, nie odejdzie z pustymi rękoma - informuje Krzysztof Panas współorganizator imprezy. - Przez cały czas trwania zabawy towarzyszyć nam będzie świetna muzyka. To ma być niezapomniany dzień dla całych rodzin.
       Organizatorzy imprezy nie zapomnieli również o zabawie dla całych rodzin. I dlatego w programie znalazło się fitness na świeżym powietrzu odbędzie się pokaz tańca nowoczesnego Destination, a także Fightness, czyli połączenie tańca i aerobiku ze sztukami walki. Na miejscu będzie można zakupić także gorący posiłek, kawę, herbatę, słodycze i napoje. 
      
       Program imprezy:
       11.00 – Start
       - TKKF Witoszewo, Stowarzyszenie Elbląg Europa
       - atrakcje i animacje dla najmłodszych
       - gastronomia
       12.00 - ZKS Olimpia Elbląg
       - turniej drużyn 3-osobowych
       - wspólny trening
       konkurs żonglerki
       12.30 – Fitness na świeżym powietrzu
       13.00 – Pokaz zespołu tańca nowoczesnego Destination
       13.30 – Nauka chodzenia na szczudłach
       slackline (dyscyplina sportowa polegający na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie)
       14.00 – Fightness
       walka z cieniem wykonywana w rytm muzyki. Doskonale łączy elementy fitness (taniec, aerobik) ze sportami walki: boksu, kick boxingu i karate.
       14.30 - Pokaz zespołu tańca nowoczesnego Destination
       15.00 - Zumba (wspólna zabawa i nauka tańca).
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama