UWAGA!

Sportowy weekend z portElem

 Elbląg, Sportowy weekend z portElem

W ostatni weekend przed świętami dwie elbląskie drużyny zawalczą o powiększenie swojego dorobku punktowego. W Malborku zagrają siatkarki Truso, natomiast szczypiorniści MKS wystąpią na własnym parkiecie. W niedzielę odbędą się także zawody pływackie.

Truso wyjątkowo w Malborku
       Sobotnim przeciwnikiem II-ligowego Truso będzie UKŻPS Kościan. Drużyna Andrzeja Jewniewicza i Wojciecha Samulewskiego będzie gospodarzem tego pojedynku, jednak rozegrany on zostanie w Malborku. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek ustalono, że dwa mecze w sezonie zostaną rozegrane właśnie w tym mieście, z którego to pochodzi spora część naszej drużyny. Przed Truso ciężkie zadanie. Kościan w pierwszej rundzie wygrał 3:0, mimo dobrej postawy elbląskiej drużyny. Mecz zostanie rozegrany w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Wybickiego 32 o godz. 17.
      
       Mikołajkowe zawody pływackie
       Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na „Mikołajkowe Zawody Pływackie”, które odbędą się w niedzielę (17 grudnia) w Krytej Pływalni MOSiR przy ul. Robotniczej 68 w Elblągu. W zawodach wezmą udział dzieci klas I-VI zamieszkałe w Elblągu i okolicach, niezrzeszonych w klubach pływackich bądź innych sekcjach z dyscypliną pływanie. Uczestnicy startują w konkurencji 25 m dowolną techniką, początek zawodów o godz. 11.
      
       Truso po dziesiąte zwycięstwo
       Piłkarze ręczni Truso Elbląg w niedzielę rozegrają ostatni mecz w lidze pomorskiej przed własną publicznością, a ich przeciwnikiem będą Tytani. W tym sezonie jeszcze żadna drużyna nie znalazła recepty na podopiecznych Grzegorza Czapli i wszystko wskazuje na to, że i po niedzielnej potyczce Truso zachowa status drużyny niepokonanej. Tytani Wejherowo mieli już okazję mierzyć się z elblążanami i nie wspominają tego pojedynku miło, bo przegrali aż 23:46. Dla naszej drużyny starcie z zespołem, który jeszcze w tym sezonie nie wygrał będzie doskonałą okazją do przećwiczenia różnych wariantów gry. Początek meczu w hali MOS przy Kościuszki o godz. 13.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama