UWAGA!

Sportowy weekend

Elbląg, Sportowy weekend

Po świątecznej przerwie do gry wracają szczypiornistki i koszykarze. Nasze drużyny zagrają na wyjazdach. Start w Piotrkowie Trybunalskim, a Truso w Kościerzynie.

Wyjazd Startu
       Spotkaniem w Piotrkowie Trybunalskim nasza drużyna rozpoczyna serię meczów wyjazdowych. Start w sobotę zmierzy się bowiem z Piotrcovią, następnie elblążanki czeka pierwszy pucharowy pojedynek w Lubinie z Zagłębiem, a w kolejny weekend wyprawa na derbowe spotkanie do Tczewa. Wiele wskazuje na to, że w sobotę Piotrcovia przystąpi do spotkania ze Startem osłabiona brakiem narzekającej na kontuzję kolana, rozgrywającej Agaty Wypych. Podopieczne trenera Cieplińskiego pracowicie spędziły świąteczny czas, ostro trenując. - Ciężko pracowałyśmy i mamy nadzieję, że przyniesie to efekt w najbliższych meczach. Ten pierwszy pojedynek jest bardzo ważny. Jeśli wygramy w Piotrkowie będzie nam łatwiej w kolejnych spotkaniach- powiedziała Wioleta Janaczek. Początek sobotniego pojedynku o godz. 17.
      
       Truso w Kościerzynie
       Elblążanie zajmują po 12 rozegranych kolejkach wysokie drugie miejsce w tabeli, a w najbliższy poniedziałek czeka ich wyprawa po kolejne ligowe punkty do Kościerzyny. Przyznać trzeba, że każdy inny wynik poza zwycięstwem naszego zespołu będzie sporym zaskoczeniem. W pierwszym meczu w Elblągu Truso pokonało przeciwnika aż 52 punktami. Kościerzyna to najsłabszy zespół ligi, który w dotychczasowych pojedynkach zanotował zaledwie jedno zwycięstwo. Początek poniedziałkowego spotkania o godz. 20.45.
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama