UWAGA!

Sportowych emocji nie zabraknie (wrotkarstwo szybkie)

Elbląg, Plakat elbląskich Mistrzostw Polski na wrotkach.
Plakat elbląskich Mistrzostw Polski na wrotkach.

Jak już informowaliśmy, w niedzielę 31 sierpnia na ul. Płk. Dąbka w Elblągu rozegrane zostaną Długodystansowe Mistrzostwa Polski we Wrotkarstwie Szybkim. Organizator mistrzostw KS „Orzeł” już dzisiaj zaprasza elblążan na trasę zawodów, bo zapowiadają się duże emocje sportowe.

A o sportowe emocje z pewnością postara się krajowa czołówka wrotkarzy z klubów z całej Polski. Będą w tym gronie medaliści mistrzostw Polski i Europy z elblążaninem Danielem Mazurkiem z elbląskiego „Vikinga”. Uczestnictwo w mistrzostwach zapowiadają zawodniczki i zawodnicy z kilkunastu klubów, a wśród nich MKS Cuprum z Lubina, UKS „Orlicy” z Dusznik Zdrój, SKS „Dziewiątki” i „ Pilicy” z Tomaszowa Mazowieckiego, warszawskich klubów „Stegny” i „Rollsportu”, „Górnika” i „Zrywu” z Sanoka, UKS „Roztocze”z Lublina, UKS „Zrywu” ze Słomczyna, olsztyńskiego „Art. Printu”.
     Barw Elbląga bronić będą wrotkarze z klubów „Orzeł” i „Viking”. Seniorzy, juniorzy, kadeci i weterani ścigać się będą na pętli o długości 6 000 m na dystansach 21 000 i 42 195 m. Najmłodsi wrotkarze pojadą na dystansie 3 000 i 5 000 m.
     Mistrzostwa rozpoczną się o godz. 9.35 i potrwają do 16. Zachęcamy elblążan do obserwacji i dopingu walczących o medale zawodniczek i zawodników. Będzie to widowiskowa, pełna emocji sportowa impreza.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama