UWAGA!

Srebro dla Lidki Czarneckiej

 Elbląg, Srebro dla Lidki Czarneckiej
fot. nadesłana

W dniach 6-9 sierpnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbywa się największa impreza juniorska w Polsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Nasze miasto reprezentowało czterech zawodników UKS Skoczek Elbląg. Lidia Czarnecka zajęła tam drugie miejsce w szachach szybkich i czwarte miejsce w szachach błyskawicznych.

Patronat nad mistrzostwami objęli prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz prezes PZSzach Adam Dzwonkowski.W mistrzostwach wzięło udział ponad tysiąc zawodników! I tak:
       W szachach szybkich Lidia Czarnecka zajęła drugie miejsce (11/8pkt), Szymon Trochimczuk 47. miejsce (9/6,5pkt), Konrad Żyhałko Konrad 106. miejsce (9/4,5pkt)
       Nikola Świercz Nikola 67. miejsce (9/4pkt).
       W szachach błyskawicznych Lidia Czarnecka zajęła czwarte miejsce (2x11/14pkt), Szymon Trochimczuk 63. miejsce (11/5,5pkt), Konrad Żyhałko 52. miejsce (2x11/12pkt), Nikola Świercz 55. miejsce (2x11/8,5pkt).
       Największym sukcesem jest zdobycie srebrnego medalu Lidii Czarneckiej. Gratulacje dla trenera Mariusza Ściwiarskiego i wszystkich zawodników UKS Skoczek Elbląg.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Od dawna kibicuję naszym elbląskim młodym szachistom i ciszę się z ich sukcesów. Chociaż od niektórych z nich jestem kilka razy starszy, to chciałbym jeszcze kiedyś zbliżyć się do poziomu sportowego który oni dzisiaj reprezentują ! Życzę im wytrwałości w rozwijaniu swojej pasji i dalszych sukcesów w tej pięknej dyscyplinie sportowej !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  SzachistaIIIkategorii(2017-08-10)
 • Gratulacje dla Elbląskich szachistów i trenerów. .aby tak dalej. .Brawo. .. UKS Skoczek Elbląg górą. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Robertkibic(2017-08-10)
 • Brawo Lidka!
Reklama