UWAGA!

Strażak z Elbląga Mistrzem Polski (kick boxing)

 
Elbląg, Strażak z Elbląga Mistrzem Polski  (kick boxing)
fot. nadesłana

W dniach 19-22 czerwca w Rzeszowie odbyły się mistrzostwa Polski służb mundurowych w kick boxingu. Nasze miasto jak zawsze godnie reprezentowali zawodnicy EKK Adrian Durma i Artur Zieliński. Durma w kick Light zdobył tytuł Mistrza Polski.

Adrian reprezentował Ochotniczą Straż Pożarną Ratownictwo Wodne w Elblągu startując w kat. 74 kg w kick Light i pointfighting. Artur natomiast reprezentował Areszt Śledczy w Elblągu w kat. 89 kg. Durma w kick Light zdobył tytuł Mistrza Polski po trzech pięknych i zaciętych walkach. Walki toczyły się jedna po drugiej w szalenie szybkim tempie i w pełnym kontakcie. Finał Adriana był bardzo zacięty i emocjonujący - Durma walczył z gospodarzem mistrzostw, lecz zakończył się na korzyść naszego strażaka. W formule Pointfighting Adrian dorzucił do swojego dorobku jeszcze brązowy krążek.
       Artur Zieliński również spisał się bardzo dobrze. Dochodząc do finału w kick Ligot, pokonał po drodze dwóch bardzo dobrych zawodników. Artur w tych walkach wykazał się większym sprytem i precyzją, co dało mu wygraną. W finale musiał uznać wyższość ubiegłorocznego Mistrza Polski (walka była zacięta do samego końca) zdobywając srebrny medal. W pointfighting Zieliński zdobył brązowy medal. W walce o finał uległ klubowemu koledze Krzysztofowi Zdancewiczowi, który reprezentuje Gołdap, zdobywając 3. miejsce i brązowy medal. W mistrzostwach wzięły udział wszystkie formacje z Polski, a poziom walk był bardzo wysoki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
      
Łukasz Ziółkowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama