UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie czemu takie brednie piszecie ? Sam medal dla dorosłego jak i dziecka bo jest taki sam kosztuje ponad 15 zł a gdzie w pakiecie wszyscy otrzymuja jeszcze baton energetyczny, izotoniki, woda, talon na jedzenie i wiele innych nagród. Sam worek sportowy kosztuje około 10 zł. A przypomnę ze dzieci dostają taki sam pakiet jak dorośli. Wiec prosty rachunek jest taki ze organizator do dzieci dokłada i to nie mało. A sama organizacja to niby nie kosztuje ? Jak każdy jest taki mądry to niech sam taki bieg przeprowadzi i zobaczy jak wyjdzie finansowo.
  • worek i reszta od sponsorów a medal kosztuje 15 zł gdybyś chciał 2-3 szt kupić a przy takiej ilości płacisz 5-7 zł wiem z dobrego zródła a medal dla dzieci. .. .śmiech że nie potrafią przygotować specjalnie dla nich tylko dzieci dostaja medal za bieg na 10km. .. .gdzie sens i logika. .. .ja wiem sztuka jest sztuką i tyle. Trzeba pojezdzić po innych zawodach i bedzie sie miało porównanie. Ja takie mam i Elbląg niestety jest w czołówce tylko tych słabych i robiących coś dla zysku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    pompek(2020-02-22)
Reklama