UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szachy w MDK dla WOŚP

Elbląg, Szachy w MDK dla WOŚP
Fot. arch. MDK

Młodzieżowy Dom Kultury, wspólnie z Klubem Szachowym "Start", zaprasza na V Otwarty Turniej Szachowy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - XXV Finał. Impreza odbędzie się w budynku przy ul. Warszawskiej 51 w niedzielę, 15 stycznia, od godz. 11 do ok. godz. 14.

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mailowe na adres sędziego głównego turnieju (bogdansiwon@wp.pl) lub telefoniczne (Bogdan Siwoń 511745807), najpóźniej do soboty, 14 stycznia. Potwierdzenia zgłoszeń będą odbywały się na miejscu, do godz. 10.45.
       Uczestnicy turnieju wpłacają wpisowe - min. 5 zł (dzieci i młodzież) oraz min. 10 zł (dorośli) - bezpośrednio do puszek WOŚP na sali gry. Turniej odbędzie się w jednej grupie systemem szwajcarskim, 7-rundowym, według zasad szachów szybkich - po 10 minut na partię dla zawodnika.
       Wszyscy zawodnicy otrzymają serduszka Orkiestry oraz certyfikaty uczestnictwa. Zwycięzca turnieju oraz najlepsi: junior, juniorka (do 18 lat), młodzik i młodziczka (do 10 lat) zdobędą puchary. Przewidziane są też upominki rzeczowe. Dotychczasowi zwycięzcy turniejów szachowych dla WOŚP: 2013 - Bogdan Siwoń, 2014 - Igor Janik (junior), 2015 - Radosław Gniado, 2016 - Zbigniew Siwoń. Serdecznie zapraszamy - również osoby spoza Elbląga,
       Zagrajmy!
Bogdan Siwoń, prezes Klubu Szachowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • WOŚP zabiera sprzęt szpitalowi w Pszczynie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odbiera sprzęt podarowany szpitalowi w Pszczynie, bo był użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem. - Jest nam niezmiernie przykro, że część łóżek, które szpital w Pszczynie otrzymał za pośrednictwem Fundacji WOŚP zostało umieszczonych na oddziale kardiologicznym - pisze w specjalnym oświadczeniu Joanna Krzystolik, dyrektor Szpitala w Pszczynie. Dyrektor szpitala Joanna Krzystolik przeprasza i tłumaczy, że łóżka znalazły się na innym oddziale, bo taka była chwilowa konieczność. W wydanym we wtorek oświadczeniu poinformowała, że dokonano już niezbędnych zmian, by przywrócić stan wynikający z ustaleń i umowy z Fundacją WOŚP. Zapewniła, że dołoży starań, by podobne uchybienia nie wystąpiły w przyszłości. Rudawiec podkreślił, że ponieważ środki z ostatniego finału WOŚP były po raz pierwszy przeznaczone dla pacjentów dorosłych, a nie tylko dzieci, to problem może się powtarzać. - Sprzęt dla dzieci służy tylko im, ale przecież dorośli pacjenci, innych niż geriatryczne oddziałów, też mogą być osobami w podeszłym wieku – mówił. ----- (moja babcia zmarła na kardiologi mając 86 lat to na tym oddziale takie specjalistyczne łóżko jej się nie należało pomimo wieku). WOŚP to żenada
Reklama