UWAGA!

Szanse na II ligę (tenis stołowy)

Tenisiści stołowi elbląskiego Mlexera bez straty punktów przeszli jak burza przez pierwszą rundę rozgrywek w III lidze i przewodzą w tabeli. Z dotychczasowego przebiegu obecnego sezonu wynika, że elblążanie mają największe szanse z rywalizujących drużyn na awans do II ligi.

W pierwszej fazie sezonu elblążanie wygrali wszystkie mecze, pokonując 8:0 Ostródziankę Ostróda, 8:2 UKTS Nidzica, 8:1 SymSarna Jeziorany, 8:0 LUKS III Orneta, 8:4 Telkomp Działdowo, 8:0 ITR Iława i 8:0 Lubawę. Na ten dorobek złożyły się umiejętności zawodników: Jerzego Kinala, Kazimierza Sochackiego, Jakuba Dziwosza, Marka Umruha, Lecha Brzeskiego i Jarosława Czerwienko, prowadzonych przez trenera Jacka Gąsiorowskiego.
     Kalendarz rundy rewanżowej nie jest jeszcze znany, ale tenisiści Mlexera nie zamierzają odpuszczać i chcą nawiązać do dawnych tradycji tej dyscypliny w Elblągu, która reprezentowała miasto w rozgrywkach I ligi. Ostro pukają do bram II ligi, ale potrzebują wsparcia sponsorów, bo koszty ich udziału w wyższej klasie rozgrywek są znacznie wyższe niż obecnie. Zainteresowane udzieleniem wsparcia tenisistom stołowym Mlexera firmy proszone są o kontakt z klubem, telefon nr 055 2353116.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama