UWAGA!

Szlif formy na zgrupowaniu w Ciechanowie (piłka ręczna)

Piłkarki ręczne elbląskiego Startu zgodnie z planem realizują cykl przygotowań do nowego sezonu. W poniedziałek udały się na specjalistyczne zgrupowanie do Ciechanowa. Nie uczestniczy w nim Alesia Mihdaliowa, która wbrew wcześniejszym deklaracjom rozpocznie sezon w Lublinie.

Szczypiornistki elbląskiego Startu rozpoczęły indywidualne przygotowania do nowego sezonu 13 lipca. Na pierwszym, wspólnym treningu drużyna spotkała się 20 lipca. Pracowano nad budową cech motorycznych zawodniczek w terenie i w hali Centrum Sportowo - Biznesowego. W poniedziałek 17 zawodniczek wyjechało na obóz techniczno-taktyczny do Ciechanowa. Trener Andrzej Drużkowski jest zadowolony z wyboru ośrodka na ten cykl budowy formy swoich podopiecznych. Do dyspozycji zawodniczek gospodarze oddali pełnowymiarową salę sportową, siłownię i pływalnię. Takie warunki pozwolą na pełne wykonanie przewidzianych zadań treningowych i dobrą rekreację. W Ciechanowie nie ma Edyty Szymańskiej pozyskanej z KSS Kielce, która przebywa na zgrupowaniu kadry i uczestniczy w meczach polskiej „młodzieżówki” na międzynarodowym turnieju w Dzierżoniowie.
       Nie pojechała również do Ciechanowa Alesia Mihdaliova, czołowa snajperka Startu w ubiegłym sezonie. Zawodniczka po rozgrywkach ekstraklasy podpisała kontrakt z SPR Lublin, by po trzech dniach od tego wydarzenia przedłużyć kontrakt z elbląskim klubem. Komisja Zmiany Barw Klubowych Związku Piłki Ręcznej w Polsce zatwierdziła zawodniczkę do składu lublinianek, a ta oficjalnie deklarowała, że pozostanie w Elblągu. Ostatnio media doniosły, że Mihdaliova postawiła nowe warunki klubowi z Lublina. Zagra w drużynie mistrzyń Polski jeśli ten klub sprowadzi do Polski jej rodzinę. Na oficjalnej stronie internetowej lubelskiego SPR poinformowano, że Mihdaliova od soboty przebywa w Lublinie. Indywidualnie trenuje i od czwartku będzie przygotowywała się do sezonu z drużyną Mistrza Polski, która wróci do Lublina po zgrupowaniu w Kościerzynie.
       Piłkarki elbląskiego Startu na obozie w Ciechanowie będą przebywały do 12 sierpnia, a następnie wezmą udział w międzynarodowym turnieju w Gdyni.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama