[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka nożna IV liga 2019/2020
Stan na: 2020-03-01
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 GKS Wikielec 17 51 17 0 0 64:10
2 ITS Jeziorak Iława 17 37 12 1 4 52:17
3 Stomil II Olsztyn 17 36 12 0 5 44:21
4 Motor Lubawa 17 28 8 4 5 27:26
5 Mamry Giżycko 17 28 9 1 7 42:29
6 Mrągowia Mrągowo 17 28 9 1 7 43:25
7 Polonia Lidzbark Warmiński 17 27 9 0 8 24:28
8 Mazur Ełk 16 21 6 3 7 26:28
9 Pisa Barczewo 17 20 6 2 9 24:38
10 Granica Kętrzyn 17 18 5 3 9 25:52
11 Błękitni Orneta 16 18 5 3 8 22:44
12 Olimpia II Elbląg 17 18 5 3 9 34:29
13 Zatoka Braniewo 17 17 5 2 10 21:38
14 MKS Korsze 16 16 4 4 8 22:33
15 Tęcza Biskupiec 17 15 5 0 12 22:46
16 Warmia Olsztyn 16 10 3 1 12 17:45

Terminarz spotkań

1. kolejka 10-11. sierpnia '19
Błękitni Orneta 0 : 6 Stomil II Olsztyn 2019-08-10
Tęcza Biskupiec 1 : 6 Mrągowia Mrągowo 2019-08-10
Olimpia II Elbląg 2 : 3 Granica Kętrzyn 2019-08-10 16:00
Mamry Giżycko 1 : 2 Mazur Ełk 2019-08-10
MKS Korsze 1 : 1 Motor Lubawa 2019-08-10
GKS Wikielec 5 : 0 Warmia Olsztyn 2019-08-10
Pisa Barczewo 0 : 1 Zatoka Braniewo 2019-08-10
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 1 ITS Jeziorak Iława 2019-08-10
2. kolejka 14. sierpnia '19
Stomil II Olsztyn 2 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-08-14
Motor Lubawa 1 : 1 ITS Jeziorak Iława 2019-08-14
Mazur Ełk 1 : 1 MKS Korsze 2019-08-14
Granica Kętrzyn 1 : 1 Mamry Giżycko 2019-08-14
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Olimpia II Elbląg 2019-08-14
GKS Wikielec 3 : 1 Zatoka Braniewo 2019-08-14
Błękitni Orneta 4 : 3 Warmia Olsztyn 2019-08-14
Tęcza Biskupiec 0 : 2 Pisa Barczewo 2019-08-14
3. kolejka 17-18. sierpnia '19
Warmia Olsztyn 2 : 0 Stomil II Olsztyn 2019-08-17
Zatoka Braniewo 1 : 1 Błękitni Orneta 2019-08-17
Tęcza Biskupiec 1 : 3 GKS Wikielec 2019-08-17
Olimpia II Elbląg 2 : 2 Pisa Barczewo 2019-08-17 16:00
Mamry Giżycko 4 : 1 Mrągowia Mrągowo 2019-08-17
MKS Korsze 1 : 1 Granica Kętrzyn 2019-08-17
ITS Jeziorak Iława 2 : 0 Mazur Ełk 2019-08-17
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 0 Motor Lubawa 2019-08-17
4. kolejka 24-25. sierpnia '19
Stomil II Olsztyn 0 : 1 Motor Lubawa 2019-08-24
Mazur Ełk 1 : 2 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-08-24
Granica Kętrzyn 1 : 4 ITS Jeziorak Iława 2019-08-24
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 MKS Korsze 2019-08-24
Pisa Barczewo 0 : 6 Mamry Giżycko 2019-08-24
GKS Wikielec 3 : 0 Olimpia II Elbląg 2019-08-23
Warmia Olsztyn 4 : 2 Zatoka Braniewo 2019-08-24
Tęcza Biskupiec 2 : 4 Błękitni Orneta 2019-08-24
5. kolejka 31. sierpnia-1. września '19
Zatoka Braniewo 0 : 3 Stomil II Olsztyn 2019-08-31
Tęcza Biskupiec 2 : 1 Warmia Olsztyn 2019-08-31
Olimpia II Elbląg 2 : 3 Błękitni Orneta 2019-08-31 16:00
Mamry Giżycko 1 : 3 GKS Wikielec 2019-08-31
MKS Korsze 2 : 4 Pisa Barczewo 2019-08-31
ITS Jeziorak Iława 5 : 0 Mrągowia Mrągowo 2019-08-31
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 0 Granica Kętrzyn 2019-08-31
Motor Lubawa 1 : 0 Mazur Ełk 2019-08-31
6. kolejka 7-8. września '19
Stomil II Olsztyn 3 : 0 Mazur Ełk 2019-09-07
Granica Kętrzyn 5 : 0 Motor Lubawa 2019-09-07
Mrągowia Mrągowo 1 : 2 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-09-07
Pisa Barczewo 0 : 1 ITS Jeziorak Iława 2019-09-07
GKS Wikielec 3 : 1 MKS Korsze 2019-09-07
Błękitni Orneta 1 : 4 Mamry Giżycko 2019-09-07
Olimpia II Elbląg 7 : 1 Warmia Olsztyn 2019-09-07 18:00
Tęcza Biskupiec 2 : 3 Zatoka Braniewo 2019-09-07
7. kolejka 14-15. września '19
Tęcza Biskupiec 0 : 5 Stomil II Olsztyn 2019-09-14
Olimpia II Elbląg 0 : 1 Zatoka Braniewo 2019-09-14
Mamry Giżycko 5 : 2 Warmia Olsztyn 2019-09-14
MKS Korsze 1 : 1 Błękitni Orneta 2019-09-14
ITS Jeziorak Iława 1 : 2 GKS Wikielec 2019-09-14
Polonia Lidzbark Warmiński 1 : 3 Pisa Barczewo 2019-09-14
Motor Lubawa 2 : 1 Mrągowia Mrągowo 2019-09-14
Mazur Ełk 2 : 2 Granica Kętrzyn 2019-09-14
8. kolejka 21-22. września '19
Stomil II Olsztyn 5 : 2 Granica Kętrzyn 2019-09-21
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Mazur Ełk 2019-09-21
Pisa Barczewo 2 : 3 Motor Lubawa 2019-09-21
GKS Wikielec 4 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-09-21
Błękitni Orneta 3 : 2 ITS Jeziorak Iława 2019-09-21
Zatoka Braniewo 0 : 2 Mamry Giżycko 2019-09-21
Tęcza Biskupiec 0 : 3 Olimpia II Elbląg 2019-09-21
MKS Korsze 1 : 3 Warmia Olsztyn 2019-09-21
9. kolejka 28-29. września '19
Olimpia II Elbląg 1 : 2 Stomil II Olsztyn 2019-09-28 16:00
MKS Korsze 2 : 1 Zatoka Braniewo 2019-09-28
ITS Jeziorak Iława 7 : 0 Warmia Olsztyn 2019-09-28
Polonia Lidzbark Warmiński 0 : 2 Błękitni Orneta 2019-09-28
Motor Lubawa 2 : 3 GKS Wikielec 2019-09-28
Mazur Ełk 4 : 0 Pisa Barczewo 2019-09-28
Granica Kętrzyn 0 : 7 Mrągowia Mrągowo 2019-09-28
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Mamry Giżycko 2019-09-28
10. kolejka 5-6. października '19
Stomil II Olsztyn 1 : 3 Mrągowia Mrągowo 2019-10-05
Pisa Barczewo 3 : 1 Granica Kętrzyn 2019-10-05
GKS Wikielec 7 : 1 Mazur Ełk 2019-10-05
Błękitni Orneta 0 : 0 Motor Lubawa 2019-10-05
Warmia Olsztyn 0 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-10-05
Zatoka Braniewo 2 : 7 ITS Jeziorak Iława 2019-10-05
Tęcza Biskupiec 1 : 3 MKS Korsze 2019-10-05
Olimpia II Elbląg 5 : 0 Mamry Giżycko 2019-10-05
11. kolejka 12-13. października '19
Mamry Giżycko 0 : 3 Stomil II Olsztyn 2019-10-12
MKS Korsze 2 : 0 Olimpia II Elbląg 2019-10-12 15:30
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 1 Zatoka Braniewo 2019-10-12
Motor Lubawa 2 : 0 Warmia Olsztyn 2019-10-12
Mazur Ełk 4 : 0 Błękitni Orneta 2019-10-12
Granica Kętrzyn 1 : 9 GKS Wikielec 2019-10-12
Mrągowia Mrągowo 7 : 0 Pisa Barczewo 2019-10-12
Tęcza Biskupiec 0 : 3 ITS Jeziorak Iława 2019-10-12
12. kolejka 19-20. października '19
Stomil II Olsztyn 5 : 0 Pisa Barczewo 2019-10-19
GKS Wikielec 3 : 0 Mrągowia Mrągowo 2019-10-19
Błękitni Orneta 0 : 2 Granica Kętrzyn 2019-10-19
Warmia Olsztyn 0 : 1 Mazur Ełk 2019-10-19
Zatoka Braniewo 1 : 1 Motor Lubawa 2019-10-19
Tęcza Biskupiec 3 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-10-19
Olimpia II Elbląg 2 : 4 ITS Jeziorak Iława 2019-10-19 15:00
Mamry Giżycko 1 : 2 MKS Korsze 2019-10-19
13. kolejka 26-27. października '19
MKS Korsze 2 : 3 Stomil II Olsztyn 2019-10-26
ITS Jeziorak Iława 3 : 0 Mamry Giżycko 2019-10-26
Polonia Lidzbark Warmiński 0 : 4 Olimpia II Elbląg 2019-10-26
Mazur Ełk 5 : 1 Zatoka Braniewo 2019-10-26
Granica Kętrzyn 1 : 0 Warmia Olsztyn 2019-10-26
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 Błękitni Orneta 2019-10-26
Pisa Barczewo 0 : 2 GKS Wikielec 2019-10-26
Tęcza Biskupiec 1 : 4 Motor Lubawa 2019-10-26
14. kolejka 2-3. listopada '19
Stomil II Olsztyn 0 : 4 GKS Wikielec 2019-11-02
Błękitni Orneta 0 : 4 Pisa Barczewo 2019-11-02
Warmia Olsztyn 0 : 3 Mrągowia Mrągowo 2019-11-02
Zatoka Braniewo 2 : 1 Granica Kętrzyn 2019-11-02
Tęcza Biskupiec 1 : 3 Mazur Ełk 2019-11-02
Olimpia II Elbląg 3 : 1 Motor Lubawa 2019-11-02 15:00
Mamry Giżycko 2 : 1 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-11-02
MKS Korsze 0 : 4 ITS Jeziorak Iława 2019-11-02
15. kolejka 9-10. listopada '19
ITS Jeziorak Iława 2 : 0 Stomil II Olsztyn 2019-11-09
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 1 MKS Korsze 2019-11-09
Motor Lubawa 4 : 1 Mamry Giżycko 2019-11-09
Mazur Ełk 1 : 1 Olimpia II Elbląg 2019-11-09
Mrągowia Mrągowo 1 : 3 Zatoka Braniewo 2019-11-09
Pisa Barczewo 1 : 1 Warmia Olsztyn 2019-11-09
GKS Wikielec 5 : 0 Błękitni Orneta 2019-11-09
Tęcza Biskupiec 4 : 2 Granica Kętrzyn 2019-11-09
16. kolejka 16-17. listopada '19
Warmia Olsztyn 0 : 3 GKS Wikielec 2019-11-16
Zatoka Braniewo 0 : 2 Pisa Barczewo 2019-11-16
ITS Jeziorak Iława 1 : 2 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-11-16
Stomil II Olsztyn 4 : 3 Błękitni Orneta 2019-11-16
Mrągowia Mrągowo 0 : 1 Tęcza Biskupiec 2019-11-16
Granica Kętrzyn 2 : 1 Olimpia II Elbląg 2019-11-16
Mazur Ełk 0 : 4 Mamry Giżycko 2019-11-16
Motor Lubawa 3 : 1 MKS Korsze 2019-11-16
17. kolejka 23-24. listopada '19
Pisa Barczewo 1 : 2 Tęcza Biskupiec 2019-11-23
Polonia Lidzbark Warmiński 1 : 2 Stomil II Olsztyn 2019-11-23
ITS Jeziorak Iława 4 : 1 Motor Lubawa 2019-11-23
MKS Korsze - : - Mazur Ełk 2020-03-21
Mamry Giżycko 8 : 0 Granica Kętrzyn 2019-11-23
Olimpia II Elbląg 1 : 1 Mrągowia Mrągowo 2019-11-23 13:00
Zatoka Braniewo 1 : 2 GKS Wikielec 2019-11-23
Warmia Olsztyn - : - Błękitni Orneta 2020-03-21
18. kolejka 28-29. marca '20
Stomil II Olsztyn - : - Warmia Olsztyn 2020-03-28
Błękitni Orneta - : - Zatoka Braniewo 2020-03-28
GKS Wikielec - : - Tęcza Biskupiec 2020-03-28
Pisa Barczewo - : - Olimpia II Elbląg 2020-03-28
Mrągowia Mrągowo - : - Mamry Giżycko 2020-03-28
Granica Kętrzyn - : - MKS Korsze 2020-03-28
Mazur Ełk - : - ITS Jeziorak Iława 2020-03-28
Motor Lubawa - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-03-28
19. kolejka 4-5. kwietnia '20
Błękitni Orneta - : - Tęcza Biskupiec 2020-04-04
Motor Lubawa - : - Stomil II Olsztyn 2020-04-04
Zatoka Braniewo - : - Warmia Olsztyn 2020-04-04
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Mazur Ełk 2020-04-04
ITS Jeziorak Iława - : - Granica Kętrzyn 2020-04-04
MKS Korsze - : - Mrągowia Mrągowo 2020-04-04
Mamry Giżycko - : - Pisa Barczewo 2020-04-04
Olimpia II Elbląg - : - GKS Wikielec 2020-04-04
20. kolejka 11-12. kwietnia '20
Stomil II Olsztyn - : - Zatoka Braniewo 2020-04-11
Warmia Olsztyn - : - Tęcza Biskupiec 2020-04-11
Błękitni Orneta - : - Olimpia II Elbląg 2020-04-11
GKS Wikielec - : - Mamry Giżycko 2020-04-11
Pisa Barczewo - : - MKS Korsze 2020-04-11
Mrągowia Mrągowo - : - ITS Jeziorak Iława 2020-04-11
Granica Kętrzyn - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-04-11
Mazur Ełk - : - Motor Lubawa 2020-04-11
21. kolejka 18-19. kwietnia '20
Warmia Olsztyn - : - Olimpia II Elbląg 2020-04-18
Zatoka Braniewo - : - Tęcza Biskupiec 2020-04-18
Mazur Ełk - : - Stomil II Olsztyn 2020-04-18
Motor Lubawa - : - Granica Kętrzyn 2020-04-18
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Mrągowia Mrągowo 2020-04-18
ITS Jeziorak Iława - : - Pisa Barczewo 2020-04-18
MKS Korsze - : - GKS Wikielec 2020-04-18
Mamry Giżycko - : - Błękitni Orneta 2020-04-18
22. kolejka 25-26. kwietnia '20
Stomil II Olsztyn - : - Tęcza Biskupiec 2020-04-25
Zatoka Braniewo - : - Olimpia II Elbląg 2020-04-25
Warmia Olsztyn - : - Mamry Giżycko 2020-04-25
Błękitni Orneta - : - MKS Korsze 2020-04-25
GKS Wikielec - : - ITS Jeziorak Iława 2020-04-25
Pisa Barczewo - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-04-25
Mrągowia Mrągowo - : - Motor Lubawa 2020-04-25
Granica Kętrzyn - : - Mazur Ełk 2020-04-25
23. kolejka 1. maja '20
Mamry Giżycko - : - Zatoka Braniewo 2020-05-01
Warmia Olsztyn - : - MKS Korsze 2020-05-01
Granica Kętrzyn - : - Stomil II Olsztyn 2020-05-01
Mazur Ełk - : - Mrągowia Mrągowo 2020-05-01
Motor Lubawa - : - Pisa Barczewo 2020-05-01
Polonia Lidzbark Warmiński - : - GKS Wikielec 2020-05-01
ITS Jeziorak Iława - : - Błękitni Orneta 2020-05-01
Olimpia II Elbląg - : - Tęcza Biskupiec 2020-05-01
24. kolejka 6. maja '20
25. kolejka 9-10. maja '20
26. kolejka 16-17. maja '20
27. kolejka 23-24. maja '20
28. kolejka 30-31. maja '20
29. kolejka 6-7. czerwca '20
30. kolejka 13-14. czerwca '20