UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka nożna IV liga 2020/2021
Stan na: 2020-08-02
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Stomil II Olsztyn 1 3 1 0 0 6:0
2 Polonia Lidzbark Warmiński 1 3 1 0 0 3:0
3 Motor Lubawa 1 3 1 0 0 3:1
4 GSZS Rybno 1 3 1 0 0 2:0
5 Błękitni Pasym 1 3 1 0 0 2:0
6 Mamry Giżycko 1 3 1 0 0 3:2
7 Zatoka Braniewo 1 3 1 0 0 3:2
8 Pisa Barczewo 1 1 0 1 0 1:1
9 Mazur Ełk 1 1 0 1 0 1:1
10 Olimpia Olsztynek 1 1 0 1 0 1:1
11 Granica Kętrzyn 1 1 0 1 0 1:1
12 ITS Jeziorak Iława 1 0 0 0 1 2:3
13 Olimpia II Elbląg 1 0 0 0 1 2:3
14 MKS Korsze 1 0 0 0 1 1:3
15 Mrągowia Mrągowo 1 0 0 0 1 0:2
16 Tęcza Biskupiec 1 0 0 0 1 0:2
17 Błękitni Orneta 1 0 0 0 1 0:3
18 Warmia Olsztyn 1 0 0 0 1 0:6

Terminarz spotkań

1. kolejka 1-2. sierpnia '20
Zatoka Braniewo
Graczyk, Śniegocki, Wolak
3 : 2 Olimpia II Elbląg
Milanowski, Ressel
2020-08-01 13:00
GSZS Rybno 2 : 0 Tęcza Biskupiec 2020-08-01
Warmia Olsztyn 0 : 6 Stomil II Olsztyn 2020-08-01
Błękitni Pasym 2 : 0 Mrągowia Mrągowo 2020-08-01
ITS Jeziorak Iława 2 : 3 Mamry Giżycko 2020-08-01
Olimpia Olsztynek 1 : 1 Mazur Ełk 2020-08-01
MKS Korsze 1 : 3 Motor Lubawa 2020-08-01
Pisa Barczewo 1 : 1 Granica Kętrzyn 2020-08-01
Błękitni Orneta 0 : 3 Polonia Lidzbark Warmiński 2020-08-01
2. kolejka 5. sierpnia '20
Olimpia II Elbląg - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-08-05 18:00
Granica Kętrzyn - : - Błękitni Orneta 2020-08-05
Motor Lubawa - : - Pisa Barczewo 2020-08-05
Mazur Ełk - : - MKS Korsze 2020-08-05
Mamry Giżycko - : - Olimpia Olsztynek 2020-08-05
Mrągowia Mrągowo - : - ITS Jeziorak Iława 2020-08-05
Stomil II Olsztyn - : - Błękitni Pasym 2020-08-05
Zatoka Braniewo - : - GSZS Rybno 2020-08-05
Warmia Olsztyn - : - Tęcza Biskupiec 2020-08-05
3. kolejka 8-9. sierpnia '20
GSZS Rybno - : - Olimpia II Elbląg 2020-08-08 16:00
Warmia Olsztyn - : - Zatoka Braniewo 2020-08-08
Błękitni Pasym - : - Tęcza Biskupiec 2020-08-08
ITS Jeziorak Iława - : - Stomil II Olsztyn 2020-08-08
Olimpia Olsztynek - : - Mrągowia Mrągowo 2020-08-08
MKS Korsze - : - Mamry Giżycko 2020-08-08
Pisa Barczewo - : - Mazur Ełk 2020-08-08
Błękitni Orneta - : - Motor Lubawa 2020-08-08
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Granica Kętrzyn 2020-08-08
4. kolejka 15-16. sierpnia '20
Olimpia II Elbląg - : - Granica Kętrzyn 2020-08-15
Motor Lubawa - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-08-15
Mazur Ełk - : - Błękitni Orneta 2020-08-15
Mamry Giżycko - : - Pisa Barczewo 2020-08-15
Mrągowia Mrągowo - : - MKS Korsze 2020-08-15
Stomil II Olsztyn - : - Olimpia Olsztynek 2020-08-15
Zatoka Braniewo - : - Błękitni Pasym 2020-08-15
GSZS Rybno - : - Warmia Olsztyn 2020-08-15
ITS Jeziorak Iława - : - Tęcza Biskupiec 2020-08-15
5. kolejka 22-23. sierpnia '20
Warmia Olsztyn - : - Olimpia II Elbląg 2020-08-22
Błękitni Pasym - : - GSZS Rybno 2020-08-22
ITS Jeziorak Iława - : - Zatoka Braniewo 2020-08-22
Olimpia Olsztynek - : - Tęcza Biskupiec 2020-08-22
MKS Korsze - : - Stomil II Olsztyn 2020-08-22
Pisa Barczewo - : - Mrągowia Mrągowo 2020-08-22
Błękitni Orneta - : - Mamry Giżycko 2020-08-22
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Mazur Ełk 2020-08-22
Granica Kętrzyn - : - Motor Lubawa 2020-08-22
6. kolejka 26. sierpnia '20
Olimpia II Elbląg - : - Motor Lubawa 2020-08-26
Mazur Ełk - : - Granica Kętrzyn 2020-08-26
Mamry Giżycko - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-08-26
Mrągowia Mrągowo - : - Błękitni Orneta 2020-08-26
Stomil II Olsztyn - : - Pisa Barczewo 2020-08-26
Zatoka Braniewo - : - Olimpia Olsztynek 2020-08-26
GSZS Rybno - : - ITS Jeziorak Iława 2020-08-26
Warmia Olsztyn - : - Błękitni Pasym 2020-08-26
MKS Korsze - : - Tęcza Biskupiec 2020-08-26
7. kolejka 29-30. sierpnia '20
Błękitni Pasym - : - Olimpia II Elbląg 2020-08-29
ITS Jeziorak Iława - : - Warmia Olsztyn 2020-08-29
Olimpia Olsztynek - : - GSZS Rybno 2020-08-29
MKS Korsze - : - Zatoka Braniewo 2020-08-29
Pisa Barczewo - : - Tęcza Biskupiec 2020-08-29
Błękitni Orneta - : - Stomil II Olsztyn 2020-08-29
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Mrągowia Mrągowo 2020-08-29
Granica Kętrzyn - : - Mamry Giżycko 2020-08-29
Motor Lubawa - : - Mazur Ełk 2020-08-29
8. kolejka 5-6. września '20
Olimpia II Elbląg - : - Mazur Ełk 2020-09-05
Mamry Giżycko - : - Motor Lubawa 2020-09-05
Mrągowia Mrągowo - : - Granica Kętrzyn 2020-09-05
Stomil II Olsztyn - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-09-05
Zatoka Braniewo - : - Pisa Barczewo 2020-09-05
GSZS Rybno - : - MKS Korsze 2020-09-05
Warmia Olsztyn - : - Olimpia Olsztynek 2020-09-05
Błękitni Pasym - : - ITS Jeziorak Iława 2020-09-05
Błękitni Orneta - : - Tęcza Biskupiec 2020-09-05
9. kolejka 12-13. września '20
ITS Jeziorak Iława - : - Olimpia II Elbląg 2020-09-12
Olimpia Olsztynek - : - Błękitni Pasym 2020-09-12
MKS Korsze - : - Warmia Olsztyn 2020-09-12
Pisa Barczewo - : - GSZS Rybno 2020-09-12
Błękitni Orneta - : - Zatoka Braniewo 2020-09-12
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Tęcza Biskupiec 2020-09-12
Granica Kętrzyn - : - Stomil II Olsztyn 2020-09-12
Motor Lubawa - : - Mrągowia Mrągowo 2020-09-12
Mazur Ełk - : - Mamry Giżycko 2020-09-12
10. kolejka 19-20. września '20
Olimpia II Elbląg - : - Mamry Giżycko 2020-09-19
Mrągowia Mrągowo - : - Mazur Ełk 2020-09-19
Stomil II Olsztyn - : - Motor Lubawa 2020-09-19
Zatoka Braniewo - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-09-19
GSZS Rybno - : - Błękitni Orneta 2020-09-19
Warmia Olsztyn - : - Pisa Barczewo 2020-09-19
Błękitni Pasym - : - MKS Korsze 2020-09-19
ITS Jeziorak Iława - : - Olimpia Olsztynek 2020-09-19
Granica Kętrzyn - : - Tęcza Biskupiec 2020-09-19
11. kolejka 26-27. września '20
Olimpia Olsztynek - : - Olimpia II Elbląg 2020-09-26
MKS Korsze - : - ITS Jeziorak Iława 2020-09-26
Pisa Barczewo - : - Błękitni Pasym 2020-09-26
Błękitni Orneta - : - Warmia Olsztyn 2020-09-26
Polonia Lidzbark Warmiński - : - GSZS Rybno 2020-09-26
Granica Kętrzyn - : - Zatoka Braniewo 2020-09-26
Motor Lubawa - : - Tęcza Biskupiec 2020-09-26
Mazur Ełk - : - Stomil II Olsztyn 2020-09-26
Mamry Giżycko - : - Mrągowia Mrągowo 2020-09-26
12. kolejka 3-4. października '20
Olimpia II Elbląg - : - Mrągowia Mrągowo 2020-10-03
Stomil II Olsztyn - : - Mamry Giżycko 2020-10-03
Zatoka Braniewo - : - Motor Lubawa 2020-10-03
GSZS Rybno - : - Granica Kętrzyn 2020-10-03
Warmia Olsztyn - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-10-03
Błękitni Pasym - : - Błękitni Orneta 2020-10-03
ITS Jeziorak Iława - : - Pisa Barczewo 2020-10-03
Olimpia Olsztynek - : - MKS Korsze 2020-10-03
Mazur Ełk - : - Tęcza Biskupiec 2020-10-03
13. kolejka 10-11. października '20
MKS Korsze - : - Olimpia II Elbląg 2020-10-10
Pisa Barczewo - : - Olimpia Olsztynek 2020-10-10
Błękitni Orneta - : - ITS Jeziorak Iława 2020-10-10
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Błękitni Pasym 2020-10-10
Granica Kętrzyn - : - Warmia Olsztyn 2020-10-10
Motor Lubawa - : - GSZS Rybno 2020-10-10
Mazur Ełk - : - Zatoka Braniewo 2020-10-10
Mamry Giżycko - : - Tęcza Biskupiec 2020-10-10
Mrągowia Mrągowo - : - Stomil II Olsztyn 2020-10-10
14. kolejka 17-18. października '20
Olimpia II Elbląg - : - Stomil II Olsztyn 2020-10-17
Zatoka Braniewo - : - Mamry Giżycko 2020-10-17
GSZS Rybno - : - Mazur Ełk 2020-10-17
Warmia Olsztyn - : - Motor Lubawa 2020-10-17
Błękitni Pasym - : - Granica Kętrzyn 2020-10-17
ITS Jeziorak Iława - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-10-17
Olimpia Olsztynek - : - Błękitni Orneta 2020-10-17
Błękitni Pasym - : - Stomil II Olsztyn 2020-10-17
MKS Korsze - : - Pisa Barczewo 2020-10-17
Mrągowia Mrągowo - : - Tęcza Biskupiec 2020-10-17
15. kolejka 24-25. października '20
Pisa Barczewo - : - Olimpia II Elbląg 2020-10-24
Błękitni Orneta - : - MKS Korsze 2020-10-24
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Olimpia Olsztynek 2020-10-24
Granica Kętrzyn - : - ITS Jeziorak Iława 2020-10-24
Motor Lubawa - : - Błękitni Pasym 2020-10-24
Mazur Ełk - : - Warmia Olsztyn 2020-10-24
Mamry Giżycko - : - GSZS Rybno 2020-10-24
Mrągowia Mrągowo - : - Zatoka Braniewo 2020-10-24
Stomil II Olsztyn - : - Tęcza Biskupiec 2020-10-24
16. kolejka 31. października '20
Olimpia II Elbląg - : - Tęcza Biskupiec 2020-10-31
Zatoka Braniewo - : - Stomil II Olsztyn 2020-10-31
GSZS Rybno - : - Mrągowia Mrągowo 2020-10-31
Warmia Olsztyn - : - Mamry Giżycko 2020-10-31
Błękitni Pasym - : - Mazur Ełk 2020-10-31
ITS Jeziorak Iława - : - Motor Lubawa 2020-10-31
Olimpia Olsztynek - : - Granica Kętrzyn 2020-10-31
MKS Korsze - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2020-10-31
Pisa Barczewo - : - Błękitni Orneta 2020-10-31
17. kolejka 7-8. listopada '20
Błękitni Orneta - : - Olimpia II Elbląg 2020-11-07
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Pisa Barczewo 2020-11-07
Granica Kętrzyn - : - MKS Korsze 2020-11-07
Motor Lubawa - : - Olimpia Olsztynek 2020-11-07
Mazur Ełk - : - ITS Jeziorak Iława 2020-11-07
Mamry Giżycko - : - Błękitni Pasym 2020-11-07
Mrągowia Mrągowo - : - Warmia Olsztyn 2020-11-07
Stomil II Olsztyn - : - GSZS Rybno 2020-11-07
Zatoka Braniewo - : - Tęcza Biskupiec 2020-11-07
18. kolejka 14-15. listopada '20
Olimpia II Elbląg - : - Zatoka Braniewo 2020-11-14
Tęcza Biskupiec - : - GSZS Rybno 2020-11-14
Stomil II Olsztyn - : - Warmia Olsztyn 2020-11-14
Mrągowia Mrągowo - : - Błękitni Pasym 2020-11-14
Mamry Giżycko - : - ITS Jeziorak Iława 2020-11-14
Mazur Ełk - : - Olimpia Olsztynek 2020-11-14
Motor Lubawa - : - MKS Korsze 2020-11-14
Granica Kętrzyn - : - Pisa Barczewo 2020-11-14
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Błękitni Orneta 2020-11-14
19. kolejka 21-22. listopada '20
Tęcza Biskupiec - : - Warmia Olsztyn 2020-11-21
Polonia Lidzbark Warmiński - : - Olimpia II Elbląg 2020-11-21
Błękitni Orneta - : - Granica Kętrzyn 2020-11-21
Pisa Barczewo - : - Motor Lubawa 2020-11-21
MKS Korsze - : - Mazur Ełk 2020-11-21
Olimpia Olsztynek - : - Mamry Giżycko 2020-11-21
ITS Jeziorak Iława - : - Mrągowia Mrągowo 2020-11-21
Błękitni Pasym - : - Stomil II Olsztyn 2020-11-21
GSZS Rybno - : - Zatoka Braniewo 2020-11-21