UWAGA!

Tancerze Jantara w Iławie

Zgodnie z kilkunastoletnią już tradycją, w Iławie w trakcie wakacji szkolą się i wypoczywają tancerze elbląskiego klubu tanecznego Jantar. W tym roku przez dwa letnie miesiące w wakacyjnych obozach uczestniczyć będzie pół tysiąca tancerzy.

Szkolenia odbywają sie pod czujnym okiem zaproszonych do Iławy trenerów światowej sławy, m.in. z Norwegii czy Litwy. Na zajęciach tancerze doskonalą swoje umiejętności oraz uczą się nowych układów tanecznych. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, są również poddawani testom sprawdzającym ich zdolności psychofizyczne, co ma pomóc ich trenerom w przygotowywaniu młodych tancerzy do czekających ich w najbliższym czasie startów.
     Elbląski Klub Tańca Jantar organizuje letnie wyjazdy tancerzy do Iławy już od kilkunastu lat. - Jest to bardzo dobre miejsce, w którym młodzież może połączyć ciężką pracę na treningach z wypoczynkiem w bardzo atrakcyjnym turystycznie miejscu - zapewnia trener Antoni Czyżyk.
     W tym roku w Iławie szkoliła się po raz pierwszy także grupa tańczących seniorów, którzy również z sukcesami reprezentują Elbląg na turniejach w kraju i zagranicą.
     
     O szczegółach mówi trener Antoni Czyżyk:
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama