UWAGA!

Tańcz przez wakacje!

 Elbląg, Tańcz przez wakacje!

Nie wiesz jak atrakcyjnie zapewnić czas dziecku latem? Wyślij go na obóz taneczny do Iławy! Organizatorem obozu jest Stowarzyszenie Jantar, które od lat z powodzeniem realizuje taneczny wypoczynek.

- W czasach, gdzie dzieci mają coraz mniej ruchu takie taneczne wakacje to sposób na zaszczepienie w nich nawyku codziennej aktywności, a może i nowej pasji – mówi Prezes Stowarzyszenia, Magdalena Czarnocka – Kaptur. - Dla dzieci tańczących to okazja na doskonalenie swojego hobby i dobrą zabawę.
       Obóz będzie miał charakter szkoleniowo – taneczny, gdzie tematem przewodnim będzie nauka tańca towarzyskiego. W obozie udział wziąć mogą dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Zostanie on zrealizowany w Zespole Szkół Budowlanych, przy ul. Kopernika 8 w Iławie w terminie 8-17.08.2014. W kompleksie szkolnym mieści się internat, stołówka, sale sportowe, aule oraz dwa boiska. Dodatkowym atutem jest położenie szkoły w pobliżu jeziora Jeziorak, co ułatwi korzystanie z kąpieli wodnych i słonecznych.
       Zajęcia taneczne przeprowadzone będą przez doświadczonych instruktorów (finaliści Mistrzostw Świata), Opiekę wychowawcza sprawować będzie wykwalifikowana kadra opiekunów.
       Poza codziennym treningiem tanecznym, będzie też czas na wypoczynek i atrakcje m.in.: wyjście na kręgle, do Aquaparku, na kajaki, biesiadowanie przy ognisku, plażowanie i kąpiele w jeziorze. Podczas obozu nie zabraknie także zajęć sportowych (mecze piłki siatkowej kadra - obozowicze, piłki nożnej, koszykówki, zawody w tenisa stołowego, Darta).
       - Mamy nadzieję, że wszystkie przygotowane zajęcia i atrakcję dostarczą obozowiczom dużo radości i satysfakcji – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”.
       Szczegółowe informacje o obozach, uzyskać można pod numerem telefonu: 55 611 01 30/40, 609 977 220 oraz poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl.
       Karty obozu oraz druk na dofinansowanie można pobrać w biurze Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80 w Elblągu lub ze strony www.promyk.elblag.pl - zakładka obozy taneczne. Na karty zgłoszeń czekamy do 30 czerwca 2014.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama