UWAGA!

Taniec młodych

W dniach 23 – 25 kwietnia w Twardogórze rozegrane zostaną Krajowe Mistrzostwa IDO Hip – Hop i Electric Boogie, w których udział wezmą dzieci ze Stowarzyszenia Broadway w Elblągu.

W Mistrzostwach weźmie udział wielu młodych artystów z całej Polski. Będą to najlepsi tancerze w kraju prezentujący styl hip – hop i electric boogie. Dzieci z elbląskiej grupy Cricets w tak ważnej imprezie biorą udział po raz pierwszy. Będą musiały więc zmierzyć się z wieloma doświadczonymi zespołami i własnym stresem. W imprezie udział wezmą soliści, duety, mini formacje i formacje z 56 różnych szkół tańca i stowarzyszeń. Zespół zaprezentuje się w kategorii wiekowej 12 – 15 lat. Start w Krajowych Mistrzostwach w Twardogórze realizowany jest w ramach programu: „Udział młodych artystów w imprezach tanecznych” mającym na celu promocję naszego miasta. Projekt dofinansowany jest przez Urząd Miejski w Elblągu.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • z tego co mi wiadomo również i Hipnotic 1 (hip-hop) również się wybiera na MP w kategorii 15+ FORMACJA Dawać tam wszyscy czadu i przywozić złota do elbląga. Trzymam kciuki za wszystkich z eg startujących tam. Dacie Czadu!!
  • tak, tak, Elbląg ma przywieść medale! :D:D:D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Buuubel(2010-04-22)
Reklama