UWAGA!

Taniec towarzyski dla każdego

 Elbląg, Taniec towarzyski dla każdego
fot. studioPM fotografia

Dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych. Wkrótce w Centrum Tańca „Promyk” rozpoczną się kursy tańca towarzyskiego. Już dzisiaj zarezerwuj sobie czas na pierwsze zajęcia.

Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży adresowany jest do osób w wieku od 6 do 15 lat. Taneczne zajęcia nie będą kolidowały ze szkołą, bo będą odbywały się w weekendy. W trakcie kursu dziewczęta i chłopcy będą uczyły się tańców standardowych i latynoamerykańskich.
       - Oprócz kształtowania sprawności ruchowej taniec uczy również kultury osobistej i ogłady towarzyskiej, wzmacnia poczucie własnej wartości i pomaga stać się kreatywnym – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”.
       Pierwsze zajęcia dla dzieci i młodzieży odbędą się w sobotę, 14 lutego, o godz. 11:30 w sali sportowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
       - Naukę tańca można rozpocząć w każdym wieku. A okazji do tańczenia jest wiele: wesela, sylwester, spotkania towarzyskie, bankiety czy dyskoteki. Nie zawsze jednak wystarcza śmiałości czy umiejętności, aby na parkiecie czuć się swobodnie. Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych to dobry sposób na to, aby w przyszłości doskonale bawić się na każdej imprezie – przekonuje Joanna Karpiuk.
       Podczas kursu, poza nauką kroków i figur z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich, uczestnicy poznają tajniki prowadzenia w parze.
       - Oprócz efektywnie spędzanego czasu, kurs tańca to także okazja do zawarcia nowych znajomości. Pierwsze spotkanie dla osób dorosłych odbędzie się w sobotę 31 stycznia o godz.16:00 w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80 – dodaje Joanna Karpiuk.
      
       Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer: 55 611 01 30 i 55 611 01 40 lub pisząc na adres: promyk@swiatowid.elblag.pl
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama