UWAGA!

Taniec towarzyski dla Twojego dziecka

 Elbląg, Taniec towarzyski dla Twojego dziecka
fot. nadesłana

Lepsza kondycja, łatwiejsza nauka, sposób na pozbycie się nieśmiałości - to wszystko można osiągnąć uczęszczając na zajęcia taneczne. Centrum Tańca Promyk zaprasza dzieci na kurs tańca towarzyskiego.

Taniec towarzyski to świat kolorowych sukni zdobionych piórami i cekinami, eleganckich fraków i parkietu wypełnionego parami oraz muzyką. W nim każda dziewczynka czuje się jak księżniczka, a chłopiec jest pełen elegancji.
       - Pierwszy krokiem na drodze tanecznej jest kurs tańca towarzyskiego, na który zapraszamy 3 i 4 lutego czyli w najbliższą sobotę i niedziele na salę sportowo-widowiskową do Centrum Spotkań Europejskich Światowid – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Zajęcia realizowane są w godz. 10 – 11:30.
       Podczas zajęć dzieci dowiedzą się jak rozróżniać muzykę do poszczególnych tańców, poznają kroki tańców standardowych i latynoamerykańskich, wyrobią poczucie rytmu, a także popracują nad koordynację ruchową. Kurs pomoże także ukształtować prawidłową prostą sylwetkę, pokonać nieśmiałość i dodać pewności siebie.
      
      
Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama