UWAGA!

Teraz tylko Start

 Elbląg, Elbląskie szczypiornistki występują pod nazwą Start
Elbląskie szczypiornistki występują pod nazwą Start

Po prawie dziewięciu latach z nazwy pierwszoligowego klubu EB Start Elbląg zniknie pierwszy człon. To efekt nowych przepisów zabraniających m.in. reklamy piwa w mediach i podczas imprez sportowych.

- Procedura zmiany wymaga jednak czasu m.in. poprzez obowiązek podjęcia stosownej uchwały w tej sprawie przez Walne Zgromadzenie Delegatów i odpowiednie zmiany w klubowy statucie, które uprawomocnią decyzje sądu - informuje Antoni Szaduro, wiceprezes już Startu Elbląg.
     Działacze zaapelowali do dziennikarzy o używania samej nazwy Start. Również z klubowych pism zniknął już pierwszy człon nazwy.
     Tymczasem wiadomo już, że podopieczne trenera Jerzego Ringwelskiego oba mecze III rundy Challange Cup z ukraińskim Karpati Uzhorod rozegrają w Elblągu. Zgodę na to wyraziła Europejska Federacja Piłki Ręcznej. Mecze z Karpati zostaną rozegrane 19 i 20 stycznia (przyszła sobota i niedziela) w hali MOS przy ul. Kościuszki 77a. W sobotę mecz rozpocznie się o godz. 19, a w niedzielę o godz. 16. Zdaniem elbląskiego szkoleniowca fakt, że oba spotkania zostaną rozegrane w Elblągu, stawia Start w lepszej sytuacji.
MI

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama