UWAGA!

Terminarz II ligi (piłka nożna)

2009-07-16
Aktualizowany 2010-08-09 10:01

Poniżej terminarz II ligi wschodniej w sezonie 2010/2011

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia
       Pelikan Łowicz 0-0 Olimpia Elbląg
       Motor Lublin 0-2 Resovia 
       Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola
       Puszcza Niepołomice 2-0 OKS 1945 Olsztyn 
       Start Otwock 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
       Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Wisła Płock
       Jeziorak Iława 1-0 Okocimski KS Brzesko
       Stal Rzeszów 1-3 Znicz Pruszków
       Wigry Suwałki 1-1 GLKS Nadarzyn
      
       Kolejka 2 - 7-8 sierpnia
       Olimpia Elbląg 1-1 Start Otwock
       Wigry Suwałki 1-1 Znicz Pruszków  
       Okocimski KS Brzesko 2-2 Stal Rzeszów  
       Wisła Płock 1-0 Jeziorak Iława
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
       OKS 1945 Olsztyn 1-1 Pelikan Łowicz  
       Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
       Resovia 2-2 Sokół Sokółka
       GLKS Nadarzyn 2-1 Motor Lublin  
      
       Kolejka 3 - 14-15 sierpnia
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg
       Sokół Sokółka - GLKS Nadarzyn
       Puszcza Niepołomice - Resovia
       Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
       Start Otwock - OKS 1945 Olsztyn
       Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Stal Rzeszów - Wisła Płock
       Znicz Pruszków - Okocimski KS Brzesko
       Wigry Suwałki - Motor Lublin
      
      
Kolejka 4 - 18 sierpnia
       Olimpia Elbląg - Jeziorak Iława
       Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko
       Wisła Płock - Znicz Pruszków
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
       OKS 1945 Olsztyn - Ruch Wysokie Mazowieckie  
       Stal Stalowa Wola - Start Otwock
       Resovia - Pelikan Łowicz
       GLKS Nadarzyn - Puszcza Niepołomice
      
Motor Lublin - Sokół Sokółka
      
       Kolejka 5 - 21-22 sierpnia
       Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
       Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
      
Pelikan Łowicz - GLKS Nadarzyn
       Start Otwock - Resovia
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Stalowa Wola
       Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn
       Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Okocimski KS Brzesko - Wisła Płock
       Wigry Suwałki - Sokół Sokółka
      
      
Kolejka 6 - 28-29 sierpnia
       Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
       Wigry Suwałki - Wisła Płock
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski KS Brzesko
       OKS 1945 Olsztyn - Stal Rzeszów  
       Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława
       Resovia - Ruch Wysokie Mazowieckie
       GLKS Nadarzyn - Start Otwock
       Motor Lublin - Pelikan Łowicz
       Sokół Sokółka - Puszcza Niepołomice
      
       Kolejka 7 - 4-5 września
       Okocimski KS Brzesko - Olimpia Elbląg
       Pelikan Łowicz - Sokół Sokółka
       Start Otwock - Motor Lublin
       Ruch Wysokie Mazowieckie - GLKS Nadarzyn
       Jeziorak Iława - Resovia
       Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
       Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn
       Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
      
       Kolejka 8 - 11-12 września
       Olimpia Elbląg - Wisła Płock
       Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       OKS 1945 Olsztyn - Okocimski KS Brzesko
      
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
       Resovia - Stal Rzeszów
       GLKS Nadarzyn - Jeziorak Iława
       Motor Lublin - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Sokół Sokółka - Start Otwock
       Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz
      
       Kolejka 9 - 18-19 września
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg
       Start Otwock - Puszcza Niepołomice
      
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Sokółka
       Jeziorak Iława - Motor Lublin
       Stal Rzeszów - GLKS Nadarzyn
       Znicz Pruszków - Resovia
       Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
       Wisła Płock - OKS 1945 Olsztyn
       Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz  
      
       Kolejka 10 - 25-26 września
      
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
       OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Stal Stalowa Wola - Wisła Płock
       Resovia - Okocimski KS Brzesko
       GLKS Nadarzyn - Znicz Pruszków
       Motor Lublin - Stal Rzeszów
       Sokół Sokółka - Jeziorak Iława
       Puszcza Niepołomice - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Pelikan Łowicz - Start Otwock
      
      
Kolejka 11 - 2-3 października
       Olimpia Elbląg - OKS 1945 Olsztyn
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz  
       Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice
       Stal Rzeszów - Sokół Sokółka
       Znicz Pruszków - Motor Lublin
       Okocimski KS Brzesko - GLKS Nadarzyn
       Wisła Płock - Resovia
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola   
      
Wigry Suwałki - Start Otwock
      
       Kolejka 12 - 9-10 października 
       Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
       Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn
      
Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       GLKS Nadarzyn - Wisła Płock
       Motor Lublin - Okocimski KS Brzesko
      
Sokół Sokółka - Znicz Pruszków
       Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
      
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława
       Start Otwock - Ruch Wysokie Mazowieckie
      
       Kolejka 13 - 16-17 października
       Olimpia Elbląg - Resovia
       Jeziorak Iława - Start Otwock
       Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
       Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
       Okocimski KS Brzesko - Sokół Sokółka
       Wisła Płock - Motor Lublin
      
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn
       OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola  
       Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie
      
       Kolejka 14 - 23-24 października
       GLKS Nadarzyn - Olimpia Elbląg
       Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
       Resovia - OKS 1945 Olsztyn
       Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Sokół Sokółka - Wisła Płock
       Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
       Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
       Start Otwock - Stal Rzeszów
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława
      
       Kolejka 15 - 30-31 października
       Olimpia Elbląg - Motor Lublin
       Jeziorak Iława - Wigry Suwałki
       Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Znicz Pruszków - Start Otwock
       Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz
       Wisła Płock - Puszcza Niepołomice
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Sokółka
       OKS 1945 Olsztyn - GLKS Nadarzyn  
       Stal Stalowa Wola - Resovia
      
       Kolejka 16 - 6-7 listopada
       Sokół Sokółka - Olimpia Elbląg
       GLKS Nadarzyn - Stal Stalowa Wola
       Motor Lublin - OKS 1945 Olsztyn
       Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Pelikan Łowicz - Wisła Płock
       Start Otwock - Okocimski KS Brzesko
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków
       Jeziorak Iława - Stal Rzeszów
       Resovia - Wigry Suwałki 
      
      
Kolejka 17 - 13-14 listopada
       Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice
       Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
       Znicz Pruszków - Jeziorak Iława
       Okocimski KS Brzesko - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Wisła Płock - Start Otwock
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
       OKS 1945 Olsztyn - Sokół Sokółka
      
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
       Resovia - GLKS Nadarzyn
      
       Kolejka 18 - 5-6 marca
      
       GLKS Nadarzyn - Wigry Suwałki
       Resovia - Motor Lublin
       Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka
      
OKS 1945 Olsztyn - Puszcza Niepołomice
       Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Start Otwock
       Wisła Płock - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Okocimski KS Brzesko - Jeziorak Iława
       Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
      
       Kolejka 19 - 12-13 marca
      
       Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
      
Stal Rzeszów - Okocimski KS Brzesko
       Jeziorak Iława - Wisła Płock
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Start Otwock - Olimpia Elbląg
       Pelikan Łowicz - OKS 1945 Olsztyn
       Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
       Sokół Sokółka - Resovia
       Motor Lublin - GLKS Nadarzyn
      
       Kolejka 20 - 19-20 marca
      
      
Motor Lublin - Wigry Suwałki
       GLKS Nadarzyn - Sokół Sokółka
       Resovia - Puszcza Niepołomice
       Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
       OKS 1945 Olsztyn - Start Otwock
       Olimpia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jeziorak Iława
       Wisła Płock - Stal Rzeszów
       Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
      
       Kolejka 21 - 26-27 marca
      
       Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki
       Znicz Pruszków - Wisła Płock
       Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Jeziorak Iława - Olimpia Elbląg
       Ruch Wysokie Mazowieckie - OKS 1945 Olsztyn
       Start Otwock - Stal Stalowa Wola
       Pelikan Łowicz - Resovia
      
Puszcza Niepołomice - GLKS Nadarzyn
       Sokół Sokółka - Motor Lublin
      
       Kolejka 22 - 2-3 kwietnia
      
       Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
       Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
       GLKS Nadarzyn - Pelikan Łowicz
       Resovia - Start Otwock
       Stal Stalowa Wola - Ruch Wysokie Mazowieckie
       OKS 1945 Olsztyn - Jeziorak Iława
      
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
      
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
       Wisła Płock - Okocimski KS Brzesko
      
       Kolejka 23 - 9-10 kwietnia
      
       Wisła Płock - Wigry Suwałki
       Okocimski KS Brzesko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
       Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn
       Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Resovia
       Start Otwock - GLKS Nadarzyn
       Pelikan Łowicz - Motor Lublin
       Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka
      
       Kolejka 24 - 16-17 kwietnia
      
       Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
       Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz
       Motor Lublin - Start Otwock
       GLKS Nadarzyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Resovia - Jeziorak Iława
       Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
       OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków
      
Olimpia Elbląg - Okocimski KS Brzesko
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Płock
      
       Kolejka 25 - 23 kwietnia
      
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
       Wisła Płock - Olimpia Elbląg
       Okocimski KS Brzesko - OKS 1945 Olsztyn
      
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
       Stal Rzeszów - Resovia
       Jeziorak Iława - GLKS Nadarzyn
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Motor Lublin
       Start Otwock - Sokół Sokółka
       Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice
      
       Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja
      
      
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
       Puszcza Niepołomice - Start Otwock
       Sokół Sokółka - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Motor Lublin - Jeziorak Iława
       GLKS Nadarzyn - Stal Rzeszów
       Resovia - Znicz Pruszków
       Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko
       OKS 1945 Olsztyn - Wisła Płock
       Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      
      
Kolejka 27 - 7-8 maja
      
       Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn
       Wisła Płock - Stal Stalowa Wola
       Okocimski KS Brzesko - Resovia
       Znicz Pruszków - GLKS Nadarzyn
       Stal Rzeszów - Motor Lublin
       Jeziorak Iława - Sokół Sokółka
      
Ruch Wysokie Mazowieckie - Puszcza Niepołomice
       Start Otwock - Pelikan Łowicz
      
       Kolejka 28 - 11 maja
      
       Start Otwock - Wigry Suwałki
       Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie
      
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława
       Sokół Sokółka - Stal Rzeszów
       Motor Lublin - Znicz Pruszków
       GLKS Nadarzyn - Okocimski KS Brzesko
       Resovia - Wisła Płock
       Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       OKS 1945 Olsztyn - Olimpia Elbląg
      
       Kolejka 29 - 14-15 maja
      
       OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
       Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Resovia
       Wisła Płock - GLKS Nadarzyn
       Okocimski KS Brzesko - Motor Lublin
       Znicz Pruszków - Sokół Sokółka
       Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice
       Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Start Otwock
      
       Kolejka 30 - 21-22 maja
      
      
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki
       Start Otwock - Jeziorak Iława
       Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów
       Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków
       Sokół Sokółka - Okocimski KS Brzesko
       Motor Lublin - Wisła Płock
       GLKS Nadarzyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Resovia - Olimpia Elbląg
       Stal Stalowa Wola - OKS 1945 Olsztyn
      
       Kolejka 31 - 25 maja
      
      
Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
       OKS 1945 Olsztyn - Resovia
       Olimpia Elbląg - GLKS Nadarzyn
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin
       Wisła Płock - Sokół Sokółka
       Okocimski KS Brzesko - Puszcza Niepołomice
       Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
       Stal Rzeszów - Start Otwock
       Jeziorak Iława - Ruch Wysokie Mazowieckie
      
      
Kolejka 32 - 28-29 maja
      
       Wigry Suwałki - Jeziorak Iława
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Rzeszów
       Start Otwock - Znicz Pruszków
       Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko
       Puszcza Niepołomice - Wisła Płock
       Sokół Sokółka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Motor Lublin - Olimpia Elbląg
      
GLKS Nadarzyn - OKS 1945 Olsztyn
       Resovia - Stal Stalowa Wola
      
       Kolejka 33 - 4 czerwca
      
       Wigry Suwałki - Resovia
       Stal Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn
       OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin
       Olimpia Elbląg - Sokół Sokółka
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice
       Wisła Płock - Pelikan Łowicz
      
Okocimski KS Brzesko - Start Otwock
       Znicz Pruszków - Ruch Wysokie Mazowieckie
       Stal Rzeszów - Jeziorak Iława
      
       Kolejka 34 - 11 czerwca
      
      
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
       Jeziorak Iława - Znicz Pruszków
       Ruch Wysokie Mazowieckie - Okocimski KS Brzesko
       Start Otwock - Wisła Płock
       Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Puszcza Niepołomice - Olimpia Elbląg
       Sokół Sokółka - OKS 1945 Olsztyn
       Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
       GLKS Nadarzyn - Resovia
         
      
      
         
      
      
         
         
         
      
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama