UWAGA!

Terminarz III ligi (piłka nożna)

2009-07-16
Aktualizowany 2010-08-09 10:02

Poniżej terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2010/2011. Zobacz tabelę III ligi.

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia
      
       MKS Korsze 1-1 Promień Mońki  
       Concordia Elbląg 4-0 Warmia Grajewo
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Mazur Ełk  
       Wissa Szczuczyn 0-1 Mrągowia Mrągowo  
       Huragan Morąg 1-0 Pogoń Łapy  
       Zatoka Braniewo 0-1 Motor Lubawa  
       Czarni Olecko 1-0 Start Działdowo  
       Olimpia Zambrów 1-1 Vęgoria Węgorzewo  
      
       Kolejka 2 - 21-22 sierpnia
      
       Vęgoria Węgorzewo 1-0 MKS Korsze  
       Start Działdowo 1-1 Olimpia Zambrów  
       Motor Lubawa 0-2 Czarni Olecko  
       Pogoń Łapy 0-1 Zatoka Braniewo  
       Mrągowia Mrągowo 1-0 Huragan Morąg  
       Mazur Ełk 1-2 Wissa Szczuczyn     
       Warmia Grajewo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Promień Mońki 1-1 Concordia Elbląg
      
       Kolejka 3 - 25 sierpnia
      
       MKS Korsze 2-3 Concordia Elbląg
       Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Promień Mońki  
       Wissa Szczuczyn 0-4 Warmia Grajewo  
       Huragan Morąg 0-0 Mazur Ełk  
       Zatoka Braniewo 3-1 Mrągowia Mrągowo  
       Pogoń Łapy  4-1 Czarni Olecko
       Olimpia Zambrów 4-0 Motor Lubawa  
       Vęgoria Węgorzewo 1-1 Start Działdowo  
      
       Kolejka 4 - 28-29 sierpnia
      
       Start Działdowo 1-1 MKS Korsze  
       Motor Lubawa 2-1 Vęgoria Węgorzewo  
       Pogoń Łapy 0-2 Olimpia Zambrów  
       Mrągowia Mrągowo 0-1 Czarni Olecko  
       Mazur Ełk 3-1 Zatoka Braniewo  
       Warmia Grajewo 1-1 Huragan Morąg  
       Promień Mońki 0-2 Wissa Szczuczyn  
       Concordia Elbląg 3-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
      
       Kolejka 5 - 4-5 września
      
       MKS Korsze 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Wissa Szczuczyn 0-0 Concordia Elbląg
       Huragan Morąg 2-1 Promień Mońki  
       Zatoka Braniewo 2-2 Warmia Grajewo  
       Mazur Ełk 0-3 Czarni Olecko  
       Olimpia Zambrów 0-2 Mrągowia Mrągowo  
       Vęgoria Węgorzewo 2-1 Pogoń Łapy  
       Start Działdowo 0-0 Motor Lubawa  
      
       Kolejka 6 - 8 września
      
       Pogoń Łapy 1-1 Start Działdowo  
       Mrągowia Mrągowo 1-2 Vęgoria Węgorzewo  
       Mazur Ełk 1-2 Olimpia Zambrów  
       Warmia Grajewo 2-1 Czarni Olecko  
       Promień Mońki 1-1 Zatoka Braniewo  
       Concordia Elbląg 1-2 Huragan Morąg
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Wissa Szczuczyn  
       MKS Korsze 0-3 Motor Lubawa  
      
       Kolejka 7 - 11-12 września
      
       Huragan Morąg 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Zatoka Braniewo 0-4 Concordia Elbląg
       Promień Mońki 0-2 Czarni Olecko 
       Olimpia Zambrów 0-1 Warmia Grajewo  
       Vęgoria Węgorzewo 1-1 Mazur Ełk  
       Start Działdowo 0-1 Mrągowia Mrągowo  
       Motor Lubawa 1-1 Pogoń Łapy  
       Wissa Szczuczyn 0-1 MKS Korsze  
      
       Kolejka 8 - 18-19 września
      
       Mrągowia Mrągowo 0-1 Motor Lubawa  
       Mazur Ełk 0-0 Start Działdowo  
       Warmia Grajewo 3-3 Vęgoria Węgorzewo  
       Promień Mońki 2-0 Olimpia Zambrów  
       Concordia Elbląg 3-1 Czarni Olecko
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Zatoka Braniewo  
       Wissa Szczuczyn 2-2 Huragan Morąg  
       MKS Korsze 0-2 Pogoń Łapy  
      
       Kolejka 9 - 25-26 września
      
        Zatoka Braniewo 1-1 Wissa Szczuczyn
       Czarni Olecko 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
       Olimpia Zambrów 2-1 Concordia Elbląg
       Vęgoria Węgorzewo 2-1 Promień Mońki  
       Start Działdowo 1-0 Warmia Grajewo  
       Motor Lubawa 2-2 Mazur Ełk  
       Pogoń Łapy 1-0 Mrągowia Mrągowo  
       Huragan Morąg 5-2 MKS Korsze  
      
       Kolejka 10 - 2-3 października
      
       Mazur Ełk 0-1 Pogoń Łapy  
       Warmia Grajewo 2-1 Motor Lubawa  
       Promień Mońki 1-1 Start Działdowo  
       Concordia Elbląg 1-0 Vęgoria Węgorzewo
       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Olimpia Zambrów  
       Wissa Szczuczyn 0-3 Czarni Olecko  
       Huragan Morąg 1-2 Zatoka Braniewo  
       MKS Korsze 1-1 Mrągowia Mrągowo  
      
       Kolejka 11 - 9-10 października
      
       Huragan Morąg 1-0 Czarni Olecko  
       Olimpia Zambrów 0-0 Wissa Szczuczyn  
       Vęgoria Węgorzewo 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Start Działdowo 5-0 Concordia Elbląg
       Motor Lubawa 1-3 Promień Mońki  
       Pogoń Łapy 1-0 Warmia Grajewo 
       Mrągowia Mrągowo 3-0 Mazur Ełk  
       Zatoka Braniewo 2-1 MKS Korsze  
      
       Kolejka 12 - 16-17 października
      
       Warmia Grajewo 1-0 Mrągowia Mrągowo  
       Promień Mońki 0-2 Pogoń Łapy  
       Concordia Elbląg 1-1 Motor Lubawa
       Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Start Działdowo  
       Wissa Szczuczyn 4-0 Vęgoria Węgorzewo  
       Huragan Morąg 1-0 Olimpia Zambrów  
       Zatoka Braniewo 0-0 Czarni Olecko  
       MKS Korsze 0-4 Mazur Ełk  
      
       Kolejka 13 - 23-24 października
      
       Olimpia Zambrów 1-0 Zatoka Braniewo  
       Vęgoria Węgorzewo 1-2 Huragan Morąg  
       Start Działdowo 1-1 Wissa Szczuczyn  
       Motor Lubawa 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Pogoń Łapy 0-0 Concordia Elbląg
       Mrągowia Mrągowo 1-0 Promień Mońki  
       Mazur Ełk 4-1 Warmia Grajewo  
       MKS Korsze 1-0 Czarni Olecko
      
       Kolejka 14 - 30-31 października
      
       Promień Mońki 0-2 Mazur Ełk  
       Concordia Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Pogoń Łapy  
       Wissa Szczuczyn 0-0 Motor Lubawa  
       Huragan Morąg 2-0 Start Działdowo  
       Zatoka Braniewo 3-2 Vęgoria Węgorzewo  
       Olimpia Zambrów 3-1 Czarni Olecko
       MKS Korsze 2-1 Warmia Grajewo  
      
       Kolejka 15 - 6-7 listopada
      
       Vęgoria Węgorzewo 1-3 Czarni Olecko  
       Start Działdowo 2-1 Zatoka Braniewo  
       Motor Lubawa 1-2 Huragan Morąg  
       Pogoń Łapy 1-0 Wissa Szczuczyn  
       Mrągowia Mrągowo 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Mazur Ełk 2-1 Concordia Elbląg
       Warmia Grajewo 2-2 Promień Mońki  
       Olimpia Zambrów 5-1 MKS Korsze  
      
       Kolejka 16 - 11 listopada
      
       Promień Mońki 1-6 MKS Korsze  
       Warmia Grajewo 0-2 Concordia Elbląg
       Mazur Ełk 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Mrągowia Mrągowo 2-0 Wissa Szczuczyn  
       Pogoń Łapy 0-3 Huragan Morąg  
       Motor Lubawa 1-0 Zatoka Braniewo  
       Czarni Olecko 4-1 Start Działdowo
       Vęgoria Węgorzewo 0-2 Olimpia Zambrów  
      
       Kolejka 17 - 13-14 listopada
      
       MKS Korsze 4-0 Vęgoria Węgorzewo  
       Olimpia Zambrów 1-0 Start Działdowo  
       Czarni Olecko 2-0 Motor Lubawa  
       Zatoka Braniewo 2-0 Pogoń Łapy  
       Huragan Morąg 1-1 Mrągowia Mrągowo  
       Wissa Szczuczyn 1-2 Mazur Ełk  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo  
       Concordia Elbląg 2-1 Promień Mońki
      
       Kolejka 18
      
       Concordia Elbląg 0-1 MKS Korsze
       Promień Mońki 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Warmia Grajewo 1-4 Wissa Szczuczyn  
       Mazur Ełk 0-0 Huragan Morąg  
       Mrągowia Mrągowo 1-2 Zatoka Braniewo  
       Czarni Olecko 0-1 Pogoń Łapy  
       Motor Lubawa 1-1 Olimpia Zambrów  
       Start Działdowo 0-0 Vęgoria Węgorzewo  
      
       Kolejka 19
      
       MKS Korsze 0-1 Start Działdowo  
       Vęgoria Węgorzewo 4-2 Motor Lubawa  
       Olimpia Zambrów 1-0 Pogoń Łapy  
       Czarni Olecko 0-1 Mrągowia Mrągowo  
       Zatoka Braniewo 3-0 Mazur Ełk  
       Huragan Morąg 1-0 Warmia Grajewo  
       Wissa Szczuczyn 2-1 Promień Mońki  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Concordia Elbląg
      
       Kolejka 20
      
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 MKS Korsze  
       Concordia Elbląg 2-1 Wissa Szczuczyn
       Promień Mońki 2-0 Huragan Morąg  
       Warmia Grajewo 2-0 Zatoka Braniewo  
       Czarni Olecko 1-0 Mazur Ełk  
       Mrągowia Mrągowo 0-0 Olimpia Zambrów  
       Pogoń Łapy 1-0 Vęgoria Węgorzewo  
       Motor Lubawa 0-1 Start Działdowo  
      
       Kolejka 21
      
       Motor Lubawa 2-3 MKS Korsze  
       Start Działdowo 2-2 Pogoń Łapy  
       Vęgoria Węgorzewo 3-1 Mrągowia Mrągowo  
       Olimpia Zambrów 4-0 Mazur Ełk  
       Czarni Olecko 0-0 Warmia Grajewo  
       Zatoka Braniewo 3-0 Promień Mońki  
       Huragan Morąg 1-0 Concordia Elbląg
       Wissa Szczuczyn 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
      
       Kolejka 22
      
       MKS Korsze 5-0 Wissa Szczuczyn  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Huragan Morąg  
       Concordia Elbląg 1-1 Zatoka Braniewo
       Czarni Olecko 0-0 Promień Mońki
       Warmia Grajewo 0-0 Olimpia Zambrów  
       Mazur Ełk 2-1 Vęgoria Węgorzewo  
       Mrągowia Mrągowo 0-1 Start Działdowo  
       Pogoń Łapy 3-1 Motor Lubawa  
      
       Kolejka 23
      
       Pogoń Łapy 4-1 MKS Korsze  
       Motor Lubawa 0-0 Mrągowia Mrągowo  
       Start Działdowo 1-0 Mazur Ełk  
       Vęgoria Węgorzewo 1-1 Warmia Grajewo  
       Olimpia Zambrów 4-0 Promień Mońki  
       Czarni Olecko 0-2 Concordia Elbląg
       Zatoka Braniewo 2-5 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Huragan Morąg 1-1 Wissa Szczuczyn  
      
       Kolejka 24
      
       MKS Korsze 0-2 Huragan Morąg  
       Wissa Szczuczyn 1-0 Zatoka Braniewo  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Czarni Olecko  
       Concordia Elbląg 0-1 Olimpia Zambrów
       Promień Mońki 6-3 Vęgoria Węgorzewo  
       Warmia Grajewo 2-2 Start Działdowo  
       Mazur Ełk 1-2 Motor Lubawa  
       Mrągowia Mrągowo 5-1 Pogoń Łapy  
      
       Kolejka 25
      
       Mrągowia Mrągowo 4-1 MKS Korsze  
       Pogoń Łapy 2-3 Mazur Ełk  
       Motor Lubawa 1-3 Warmia Grajewo  
       Start Działdowo 0-0 Promień Mońki  
       Vęgoria Węgorzewo 5-6 Concordia Elbląg
       Olimpia Zambrów 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Czarni Olecko 1-3 Wissa Szczuczyn  
       Zatoka Braniewo 0-0 Huragan Morąg  
      
       Kolejka 26
      
       MKS Korsze 5-2 Zatoka Braniewo  
       Huragan Morąg 2-3 Czarni Olecko  
       Wissa Szczuczyn 1-2 Olimpia Zambrów  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Vęgoria Węgorzewo  
       Concordia Elbląg 0-1 Start Działdowo
       Promień Mońki 1-3 Motor Lubawa  
       Warmia Grajewo 4-1 Pogoń Łapy  
       Mazur Ełk 2-3 Mrągowia Mrągowo  
      
       Kolejka 27
      
       Mazur Ełk 1-3 MKS Korsze  
       Mrągowia Mrągowo 1-1 Warmia Grajewo  
       Pogoń Łapy 3-1 Promień Mońki  
       Motor Lubawa 1-1 Concordia Elbląg
       Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Vęgoria Węgorzewo 1-0 Wissa Szczuczyn  
       Olimpia Zambrów 3-0 Huragan Morąg  
       Czarni Olecko 1-1 Zatoka Braniewo  
      
       Kolejka 28
      
       Czarni Olecko 2-6 MKS Korsze
       Zatoka Braniewo 1-1 Olimpia Zambrów  
       Huragan Morąg 0-1 Vęgoria Węgorzewo  
       Wissa Szczuczyn 1-2 Start Działdowo  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Motor Lubawa  
       Concordia Elbląg 1-0 Pogoń Łapy
       Promień Mońki 1-0 Mrągowia Mrągowo  
       Warmia Grajewo 4-0 Mazur Ełk  
      
       Kolejka 29
      
       Warmia Grajewo 1-0 MKS Korsze  
       Mazur Ełk 1-1 Promień Mońki  
       Mrągowia Mrągowo 1-0 Concordia Elbląg
       Pogoń Łapy 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Motor Lubawa 3-1 Wissa Szczuczyn  
       Start Działdowo 4-2 Huragan Morąg  
       Vęgoria Węgorzewo 1-2 Zatoka Braniewo  
       Czarni Olecko 0-7 Olimpia Zambrów
      
       Kolejka 30
      
       MKS Korsze 1-1 Olimpia Zambrów  
       Czarni Olecko 0-6 Vęgoria Węgorzewo  
       Zatoka Braniewo 2-1 Start Działdowo  
       Huragan Morąg 2-1 Motor Lubawa  
       Wissa Szczuczyn 2-1 Pogoń Łapy  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Mrągowia Mrągowo  
       Concordia Elbląg 6-0 Mazur Ełk
       Promień Mońki 3-4 Warmia Grajewo
          
          
        
          
         
          
      
      
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama