Trampkarze Olimpii vicemistrzem województwa (piłka nożna)

Elbląg, Trampkarze Olimpii vicemistrzem województwa (piłka nożna)

Olimpia przegrała w serii rzutów karnych finałowy dwumecz ze Stomilem Olsztyn.

Pierwszy mecz odbył się w Olsztynie, a elblążanie zwyciężyli 2:1 i w optymistycznych nastrojach przystąpili do rewanżu. Ten jednak nie był szczęśliwy dla Olimpii. Już w 13 minucie Stomil prowadził w Elblągu 2:0,a mógł jeszcze wyżej. Olimpijczycy zdołali strzelić kontaktową bramkę w 28 minucie. Do końca spotkania wynik jednak nie uległ zmianie. Również dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i o zwycięstwie olsztynian zdecydowały skuteczniej wykonywane rzuty karne, w których Stomil wygrał 5:2.

Olimpia Elbląg – Stomil Olsztyn 1:2