UWAGA!

Trener Andrzej Drużkowski ponownie w EKS Start (piłka ręczna)

Elbląg, Stanisław Tomczyński, prezes EKS Start Elbląg
Stanisław Tomczyński, prezes EKS Start Elbląg (fot. M).

Po niespełna miesięcznej niewiadomej, kto ostatecznie poprowadzi drużynę piłkarek ręcznych elbląskiego Startu, podjęto decyzję, że obowiązki trenera przejmie ponownie były szkoleniowiec tego zespołu Andrzej Drużkowski.

Przypominamy, że Andrzej Drużkowski odszedł ze Startu na początku grudnia po przegranym ligowym meczu z KPR Jelenia Góra 27:28. Oficjalnym powodem rezygnacji był zły stan zdrowia. Drużynę przejęła po nim wieloletnia zawodniczka Startu Justyna Stelina. Jej niespełna miesięczny dorobek to zwycięstwo nad AZS AWF Wrocław 27:25 i przegrany 27:36 mecz z mistrzyniami Polski SPR w Lublinie.
       – Klub czynił starania o zatrudnienie nowego trenera – powiedział nam dziś Stanisław Tomczyński, prezes klubu. – Niestety, nie doszło do tego z wielu przyczyn. Wczoraj odbyło się spotkanie Zarządu Klubu z władzami samorządowymi Elbląga i gronem sponsorów klubu. Wspólnie, po tej konsultacji, zdecydowaliśmy się o ponowne zaproponowanie Andrzejowi Drużkowskiemu objęcia bezterminowo obowiązków szkoleniowca naszej drużyny. Trener przyjął propozycję i już pracuje z zespołem, przygotowując zawodniczki do sobotniego meczu z Zagłębiem Lubin – informuje prezes.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama