UWAGA!

Triumfy Wiktora i Małgorzaty (taniec)

Tancerze Elbląskiego Klubu Tańca Jantar - Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka podczas XIII Polish Open Championships zostali wicemistrzami w tańcu standardowym (kategoria IDSF International Open - Standard).

Międzynarodowy turniej tańca odbywał się w miniony weekend (9-11 czerwca) w Olsztynie, a elblążanie konkurowali m.in. z parami z Włoch, Niemiec i Rosji.
     Przypomnijmy, że Wiktor i Małgorzata są najbardziej utytułowaną parą Elbląskiego Klubu Tańca Jantar, w którym tańczą już od czterech lat. Pochodzą ze Stalowej Woli. Gdy trenowali w Oslo pod okiem znakomitego szkoleniowca Norwega Tora Floysvika, postanowili, że będą się specjalizować w tańcach standardowych. Wiktor i Małgorzata mają dopiero po 25 lat, a w tańcu osiągnęli już bardzo wiele: są dwukrotnymi mistrzami Polski amatorów w stylu standardowym (w 2003 i 2005 r.); wielokrotnymi zwycięzcami turniejów IDSF (Międzynarodowej Federacji Tańca Sportowego), m.in. Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” (w 2004 i 2005 r.), zdobywcami drugiego miejsca podczas Pucharu Europy w tańcach standardowych w Rydze (2005 r.) i wielu innych trofeów. W światowym rankingu IDSF Standard Wiktor i Małgorzata zajmują 11 miejsce, najwyższe spośród polskich par.
     Gratulujemy!
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama