UWAGA!

Truso drugie w Płocku (piłka ręczna)

W XXII Turnieju Piłki Ręcznej Juniorów o puchar Orlen Expres, drużyna MKS Truso Elbląg zajęła drugie miejsce. Od 7 do 9 lutego o identyczne trofeum będą walczyły elbląskie zespoły młodzików i juniorów młodszych.

- Nasza drużyna grając w tym turnieju, miała bardzo dobrą okazję do konfrontacji własnych możliwości z silnymi zespołami SMS Gdańsk i aktualnymi mistrzami Polski w tej kategorii wiekowej Wisłą Płock - mówi Grzegorz Czapla, trener MKS Truso. - Przegraliśmy nieznacznie mecz o puchar z Wisłą, gospodarzami turnieju. Na dodatnim koncie zapisaliśmy zwycięstwo nad SMS Gdańsk i wysoką wygraną nad zdecydowanie słabszym UKS Delta z Radomia. Ze względów szkoleniowych było to potrzebne granie moich podopiecznych.
     W środę (7 lutego) - informuje szkoleniowiec - jedziemy ponownie do Płocka, tym razem z dwoma z drużynami MKS Truso. Trener Zygmunt Narbuntowicz poprowadzi zespół juniorów młodszych, a ja młodzików. Zapowiada się ciekawe granie, bo do Płocka przyjedzie po 12 drużyn, najlepszych w tych kategoriach wiekowych w kraju. To dobry sprawdzian przed czekającą nasze zespoły fazą rozgrywek na szczeblu centralnym mistrzostw Polski - podkreśla trener.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • no i oczywiscie nikt nie chcial zabrac drugi raz juniorow mlodszych do Płocka bo nie wierzą, że potrafimy grać. Ale jednak nas zabrali a my sprawiliśmy im napewno miłą i niespodziankę...szczególnie p.Czapli :P teraz chyba będą już z nami chętnie jeździć :D zajęliśmy 2/12 miejsce :D najwyższe miejsce z polskich drużyn
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Uczestnik(2007-02-10)
 • Juniorzy Młodsi zprawili mila niespdzianke:D:D,zajeli 2/12 przegrali tylko z Mistrzem Ukrainy.maja szanse na medal w mistrzostwach POLSKI:D:D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Uczestnik(2007-02-10)
Reklama